"Сам би таке придбав": Малюська представив перший лот розпродажу в'язниць (відео)

Міністр юстиції Денис Малюська представив перший лот "великого розпродажу" в'язниць - ним став виправний центр у місті Коцюбинську. Відеоролик з презентацією опублікував у Facebook, передають Патріоти України.

"Першим об'єктом, який ми пропонуємо придбати бізнесу є наш виправний центр у місті Коцюбинську (йдеться про Ірпінський виправний центр у смт Коцюбинське - ред.) Площа будівлі - 24 тис. кв. м, які розташовані на земельній ділянці 8 гектарів. Відстань від Києва - 2,8 км. На об'єкті наявні водопостачання та каналізаційна мережа. Електропостачання здійснюється двома підстанціями - 700 і 490 КВт. Сам би таке придбав", - сказав Малюська.

Міністр зазначив, що отримані кошти будуть розподілені на дві частини, одна з яких піде на розбудову нової в'язничної інфраструктури, а інша - поповнить державний бюджет.

Песики вже тоді були кращими друзями: Археологи виявили загадкове поховання собак, якому понад 8 тис. років (фото)

неділя, 27 вересень 2020, 15:16

Вважається, що в цьому районі в кам'яному столітті жили мисливці. На місці поховання кам'яного століття в Швеції археологи виявили останки стародавніх собак віком понад 8 400 років. Про це розповідає Daily Mail, передають Патріоти України. Місце, де бу...

З архіву ПУ. Як "їде дах" у шоубізі: Оля Полякова показала тату на всю спину (фотофакти)

неділя, 27 вересень 2020, 15:00

З тату на спині співачка з'явилася на святкуванні дня народження Каті Осадчої. Популярна співачка Оля Полякова, яка епатує публіку відвертими фото, знову здивувала мережу. Вона приголомшила зухвалим чином. У Instagram-сторіз співачка показала тату на в...