"Сам би таке придбав": Малюська представив перший лот розпродажу в'язниць (відео)

Міністр юстиції Денис Малюська представив перший лот "великого розпродажу" в'язниць - ним став виправний центр у місті Коцюбинську. Відеоролик з презентацією опублікував у Facebook, передають Патріоти України.

"Першим об'єктом, який ми пропонуємо придбати бізнесу є наш виправний центр у місті Коцюбинську (йдеться про Ірпінський виправний центр у смт Коцюбинське - ред.) Площа будівлі - 24 тис. кв. м, які розташовані на земельній ділянці 8 гектарів. Відстань від Києва - 2,8 км. На об'єкті наявні водопостачання та каналізаційна мережа. Електропостачання здійснюється двома підстанціями - 700 і 490 КВт. Сам би таке придбав", - сказав Малюська.

Міністр зазначив, що отримані кошти будуть розподілені на дві частини, одна з яких піде на розбудову нової в'язничної інфраструктури, а інша - поповнить державний бюджет.

З архіву ПУ. Ось це була зима! - Опубліковано вражаюче архівне фото

субота, 16 січень 2021, 1:00

В мережі​​ показали архівне зимове фото з Тернопільщини. Відповідне фото депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич показав у Facebook, передають Патріоти України. "Ось це коли був сніг ... Поїзд Тернопіль-Ланівці відкопують з-під снігу 1929 рік", -...

"Учень молодшої школи приніс в клас марихуану": Українська вчителька відверто розповіла про досвід роботи в США

субота, 16 січень 2021, 0:32

Зарплата вчителя в Америці непогана, але знайти роботу в хорошій школі з дітьми із більш-менш благополучних родин - важко. Українка Ірина підтвердила свій український диплом у США і за пів року навчання стала вчителькою. Мала право викладати від молодш...