
Сергій Максимішин - лікар, який у серпні минулого року лікував російського опозиціонера Олексія Навального, раптово помер у віці 56 років. Він був заступником головного лікаря по анестезіології і реанімації Омської лікарні швидкої медичної допомоги №1, куди потрапив Навальний одразу після отруєння. Про це з посиланням на керівника мережі регіональних штабів політика Леоніда Волкова повідомляє CNN, передають Патріоти України.
"Сергій Максимішин був головою відділення, в якому лікували Олексія Навального, і відповідав за його лікування - зокрема, за його медичну кому. (Максимішин, - "Апостроф") знав більше, ніж будь-який інший про стан Олексія, тому я не можу виключити можливість нечесної гри ", - сказав Волков.
На сайті ЛШМД-1 написали, що Максимішин "раптово пішов з життя" у віці 56 років. Його описали як "висококваліфікованого фахівця і організатора охорони здоров'я", який "пройшов шлях від лікаря-анестезіолога-реаніматолога до заступника керівника з анестезіології та реанімації однієї з найбільших лікувальних установ регіону".
У медустанові лікар працював 28 років, з 1992 року. "Під його керівництвом були розроблені і впроваджені ряд методик по лікуванню хворих з гострими порушеннями мозкового обігу, які перебувають в критичному стані", - додали в лікарні. Прес-секретар регіонального МОЗ Галина Назарова в коментарі "Комерсанту" повідомила, що причиною смерті Максимішина став серцевий напад.
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...