"Сам на сам каву з ним пити не буду": Луценко не виключив спілкування із Коломойським, але за деяких умов

Генпрокурор нагадав, що голова САП Назар Холодницький знехтував цим правилом, за що й поплатився.

Юрій Луценко. Фото: ЕРА.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що не буде сам на сам пити каву з бізнесменом Ігорем Коломойським. Про це генпрокурор сказав в інтерв'ю, яке було опубліковано 24 травня, передають Патріоти України.

Його запитали, чи пив він каву з Коломойським після повернення бізнесмена в Україну. "Каву п'ю 12 разів на день, але з Коломойським не пив. Якщо треба буде, поспілкуємося, немає проблем. На цей момент пан Коломойський не є підозрюваним чи обвинуваченим, а тому в певних обставинах може спілкуватися з генпрокурором", – пояснив Луценко.

За його словами, цим знехтував голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в історії з "жучками" в акваріумі в його робочому кабінеті, де "він спілкувався один на один із фігурантом кримінальних справ, і це стало підставою для його дисциплінарної відповідальності".

"У мене є правило: якщо до мене приходять депутати, адвокати або просто люди, на яких є кримінальне провадження, я ніколи з ними один на один не проводжу розмов. Важливо, щоб був свідок... Закон не забороняє приймати сам на сам, але це професійна етика. Не зустрічайся сам на сам, принаймні в кабінетах. Пам'ятаю, мене призначили генпрокурором, я зайшов у кафе на Подолі, а назустріч двоє чоловіків, як потім виявилося, це були "діамантові прокурори". Думаю, боронь Боже, ще б сфотографували. Тому, якщо буде необхідна зустріч [із Коломойським], то сам на сам каву з ним пити я не буду", – підкреслив Луценко.

Джерело: LIGA.net

Хіти тижня. Гнів небес, чи Знак Божий? Будинок на Київщині, в якому знімали скандальний серіал про російських "сватів", згорів (фото)

середа, 26 червень 2019, 18:00

У селі Горенка Київської області сталося загоряння в будинку, де знімався серіал «Свати». Про це у Фейсбук повідомляє dtp.kiev.ua, передають Патріоти України.

Щоб ніякі хвороби не були страшні! Аптечка на море: Які ліки варто взяти у відпустку

середа, 26 червень 2019, 17:43

Літо наступило, люди почали роз'їжджатися в теплі краї, щоб погрітися на сонечку, позасмагати та покупатися. А щоб нічого не зіпсувало відпустку - не забудьте взяти медикаменти, повідомляють Патріоти України. Перетворювати з сумки філію аптеки не потр...