Сам просив його закопати: Похований живцем знахар обіцяв повстати з мертвих, але... щось пішло не так

У Замбії 22-річний народний цілитель і за сумісництвом член місцевої сіонської церкви попросив поховати себе живцем, щоб потім воскреснути. Однак, як повідомляє видання Zambia Reports, повстання з мертвих не відбулося. передають Патріоти України.

За словами правоохоронців, знахаря Джеймса Сакалу живцем закопали інші члени церкви в неділю, 21 березня. Чоловік попросив вирити для себе велику могилу, щоб продемонструвати, як працює його здатність воскресати. Члени церкви відмовлялися, проте Сакала наполягав.

Він навіть особисто вирив яму, сам зістрибнув у неї та почав просити інших присутніх себе зарити, щоб бути свідками воскресіння. Тоді кілька членів церкви нібито все ж погодилися брати участь у похованні.

Згодом присутні намагалися повернути Сакалу з могили за допомогою співів, проте нічого не допомогло. Тоді вони вирішили розкопати знахаря, але виявили, що він не дихав. Зараз місцева поліція розшукує трьох підозрюваних, які погодилися зарити чоловіка в могилі.

Забив гол і залишився напівголим: У нападника "Карпат" вкрали футболку просто під час матчу (відео)

субота, 10 квітень 2021, 17:25

В матчі 16-го туру Другої ліги футболістом "Карпат" з Галич Андрієм Беєм трапився кумедний інцидент, повідомляють Патріоти України з посиланням на Телеграф. Прямо під час поєдинку з "Епіцентром" Дунаївці у нього вкрали футболку. На 63-й хвилині зустріч...

Особлива хімічна речовина, що блокує старіння: Учені розгадали загадку тисячолітнього дерева

субота, 10 квітень 2021, 16:58

Вчені розгадали таємницю того, як дерево гінкго може жити понад 1000 років. Дослідники виявили, що дерево виробляє хімічні речовини, які захищають його від хвороби та посухи. І, на відміну від багатьох інших рослин, його гени не запрограмовані на невбл...