
Медики попередньо з'ясували, що вколола собі та маленькому синові горе-мати в Дніпрі. За їхніми даними, це могло бути снодійне, повідомляють Патріоти України.
Жінка перебуває в реанімації 4 міської лікарні. Згідно з результатами аналізів хімічного складу препарату, вона вколола собі снодійне. За даними ЗМІ, вона використовувала рецептурні ліки. Медики вважають, що вона виживе. Вона навіть відповідає на прості запитання.
"Зараз стан хворої з кількома позитивними динаміками. Вона доступна до елементарного контакту - на прості запитання відповідає так чи ні", - розповів завідувач центру з лікування гострих отруєнь КНП "Міська клінічна лікарня №4".
Чи вколола горе-мати малюкові цей же препарат, стане відомо після завершення всіх експертиз. Жінці загрожує від 15 років в'язниці до довічного ув'язнення. Маленького Микиту мають поховати сьогодні, 10 вересня.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...