
У Києві від падіння снігової брили було пошкоджено авто. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Київ без цензури".
Зазначається, що снігова брила розбила заднє скло машини, припаркованої на тротуарі. Це сталося біля станції метро "Палац Україна". "Біля станції метро "Палац Україна" снігова брила впала на авто і розбила заднє скло. Водій припаркував машину на пішохідній зоні, ще й за обмежувальною стрічкою", - йдеться в повідомленні.
Як видно на опублікованому фото, машина стояла біля кафе "Нокс" на тротуарі. При цьому територія під будівлею була огорджена стрічкою, однак це на завадило водію залишити там авто. Про власника пошкодженого авто і суму збитків, завданих машині, наразі інформації немає.
Раніше повідомлялось, що у Києві водійку авто вирішили "покарати" за неправильне паркування. Так, у мережі з'явилось відео, на якому показали машину, закидану шинами, сміттям та екскрементами. В повідомленні зазначається, що киянка вже не вперше відрізняється таким "стилем" паркування, через що люди навіть викликали поліцію. Зазначається, що таке "покарання" зафіксували на вулиці Драгоманова, 18.

У Львівській області на 8500 грн оштрафквали чоловіка, який намагався виїхати з України з фальшивою довідкою про інвалідність. Про це йдеться у вироку Яворівського райсуду Львівської області, передають Патріоти України. Згідно з офіційними матеріалами ...
В Україні найближчим часом можливе суттєве зниження цін на пальне — до мінус 7 гривень за літр. Про це заявив експерт паливного ринку, зазначивши, що тенденція до здешевлення вже почала проявлятися на ринку, передають Патріоти України. За словами експе...