
У Києві від падіння снігової брили було пошкоджено авто. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Київ без цензури".
Зазначається, що снігова брила розбила заднє скло машини, припаркованої на тротуарі. Це сталося біля станції метро "Палац Україна". "Біля станції метро "Палац Україна" снігова брила впала на авто і розбила заднє скло. Водій припаркував машину на пішохідній зоні, ще й за обмежувальною стрічкою", - йдеться в повідомленні.
Як видно на опублікованому фото, машина стояла біля кафе "Нокс" на тротуарі. При цьому територія під будівлею була огорджена стрічкою, однак це на завадило водію залишити там авто. Про власника пошкодженого авто і суму збитків, завданих машині, наразі інформації немає.
Раніше повідомлялось, що у Києві водійку авто вирішили "покарати" за неправильне паркування. Так, у мережі з'явилось відео, на якому показали машину, закидану шинами, сміттям та екскрементами. В повідомленні зазначається, що киянка вже не вперше відрізняється таким "стилем" паркування, через що люди навіть викликали поліцію. Зазначається, що таке "покарання" зафіксували на вулиці Драгоманова, 18.

У той час як деяким українцям загрожує позбавлення пенсії по інвалідності, інші навпаки зможуть розраховувати на надбавку в 647 гривень щомісяця. Але для цього необхідно відповідати важливому критерію, передають Патріоти України. Як повідомляє видання ...
Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки може викликати військовозобов'язаного громадянина, що перебуває на обліку. Проте такий виклик має здійснюватись шляхом вручення повістки. Усний виклик до ТЦК просто по телефону не є законним. ...