Сама природа покарала: Киянин припаркувався на пішохідній зоні і жорстоко поплатився (фото)

У Києві від падіння снігової брили було пошкоджено авто. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Київ без цензури".

Зазначається, що снігова брила розбила заднє скло машини, припаркованої на тротуарі. Це сталося біля станції метро "Палац Україна". "Біля станції метро "Палац Україна" снігова брила впала на авто і розбила заднє скло. Водій припаркував машину на пішохідній зоні, ще й за обмежувальною стрічкою", - йдеться в повідомленні.

Як видно на опублікованому фото, машина стояла біля кафе "Нокс" на тротуарі. При цьому територія під будівлею була огорджена стрічкою, однак це на завадило водію залишити там авто. Про власника пошкодженого авто і суму збитків, завданих машині, наразі інформації немає.

Раніше повідомлялось, що у Києві водійку авто вирішили "покарати" за неправильне паркування. Так, у мережі з'явилось відео, на якому показали машину, закидану шинами, сміттям та екскрементами. В повідомленні зазначається, що киянка вже не вперше відрізняється таким "стилем" паркування, через що люди навіть викликали поліцію. Зазначається, що таке "покарання" зафіксували на вулиці Драгоманова, 18.

В армії - нові правила: Кому в Україні платитимуть більше й скоротять службу

четвер, 25 червень 2026, 23:04

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...

В Україні змінюють систему соцвиплат: Ось хто тепер отримає більше грошей

четвер, 25 червень 2026, 22:52

Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...