
Сьогодні, 29 квітня, на вул. Княгині Ольги на території одного з житлових комплексів загинули хлопець і дівчина. Попередньо встановлено, що вони померли внаслідок падіння з балкону сходової клітки, розташованої на 16 поверсі житлового будинку, зазначають Патріоти України.
"О 18:20 надійшло повідомлення від медиків, які констатували смерть двох молодих людей – хлопця і дівчина. Поліція працює на місці події та встановлює всі обставини", - повідомили в обласній поліції.
Зазначимо, що в телеграм-каналах шириться інформація, що, ймовірно, хлопець і дівчина вчинили самогубство. Натомість депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич повідомив, що за попередньою інформацією "підлітки перебували на даху і відбувся нещасний випадок - вони впали".
Згодом у поліції зазначили, що особи загиблих встановлюються. Також попередньо встановлено, що пара могла випасти з балкону сходової клітки, розташованої на 16 поверсі житлового будинку. Наразі поліцейські встановлюють обставини події.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...