"Санкції, постійні санкції у Криму! Постійно блокують": Житель окупованого півострова розвіяв міф росіян про процвітання (відео)

У тимчасово окупованому Криму люди страждають в повсякденному житті через обмеження, спровоковані санкціями, а також майже не мають шансів знайти стабільну роботу. Про це розповів житель захопленого Росією півострова. Роликом з його відвертощами поділився на своїй сторінці у Facebook офіцер ЗСУ, полковник Анатолій (Штірліц) Штефан, передають Патріоти України.

"Мінуси жити в Криму – неможливо замовити з Ali Express нічого взагалі, абсолютно. Санкції, постійні санкції у Криму! Через це я не можу зайти на деякі інтернет-ресурси. Постійно блокують, доводиться користуватися VPN", – скаржиться хлопець.

Крім того, він розвіяв міф російської пропаганди про процвітання Криму і стрімкий розвиток туристичної галузі. "Хтось думає, що він приїде у Крим, у нього почнеться нове життя? Ось! (Показав нецензурний жест. – Ред). Насправді тут роботи взагалі немає, крім сезонної. В Криму дуже погано розвинений туризм. У тій же самій Туреччині або Єгипті справи йдуть набагато краще. Але ціни в Криму вищі, ніж там", – розповів кримчанин.

Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...

Хіти тижня. Може зникнути з мапи світу: В ООН назвали країну, населення якої здатний повністю знищити коронавірус

четвер, 28 травень 2020, 0:35

Місцеві органи охорони здоров'я не можуть впоратися з обсягами роботи, в країні брак тестів. Населення Ємену може бути повністю знищено через смертельний коронавірус. Справа в тому, що жителі цієї країни мають один з найнижчих рівнів імунітету до хворо...