Саркофаг надійно сховали: У Туреччині знайшли могилу святого Миколая

У церкві святого Миколая в Демре, Анталія, було виявлено зламаний саркофаг християнського чудотворця. Його останки вивезли багато років тому, а сам саркофаг надійно сховали, але це не завадило сучасним дослідникам знайти місце поховання, передають Патріоти України.

Церква в Демре була побудована в 520 році, майже через 200 років після смерті Миколая Чудотворця, тому довгий час вчені сумнівалися, що святий міг бути похований там. Однак під час розкопок під сучасною церквою виявили фундамент стародавнього святилища.

Продовживши роботу в цьому місці, група археологів під керівництвом Османа Еравшара натрапила на гробницю, де було кілька саркофагів. Один із них, прикрашений статуєю покійного святого, і був місцем поховання чудотворця.

Це місце було відзначено фрескою із зображенням Ісуса, що тримає в лівій руці біблію, а також написами грецькою мовою. Відомо, що Миколай Чудотворець був упокоєний десь у районі Мири, проте точне місце вченим не було відоме.

Натомість відомо, що сталося із мощами святого. У XI столітті їх вивезли жителі Барі, Італія, які намагалися врятувати християнську святиню від нашестя турків. Барійці витягли кістки з саркофагу і замаскували його іншими трунами, що знаходилися в тому ж приміщенні. Наразі місце знаходження останків Миколая невідоме.

Попередження просто...проігнорували: Незалежний дослідник точно спрогнозував землетрус у Туреччині

понеділок, 6 лютий 2023, 22:00

Туреччину 6 лютого сколихнуло кілька потужних землетрусів. Як з'ясувалося, про це попереджав незалежний дослідник. На жаль, його застереження проігнорували, зазначають Патріоти України. Ними за кілька днів до землетрусів поділився незалежний дослідник ...

Хотів мати такого вдома: Москвич спробував викрасти... Леніна з Мавзолею

понеділок, 6 лютий 2023, 21:41

Як пише MK.RU, поліція РФ затримала 42-річного чоловіка у нетверезому стані, який намагався викрасти тіло Леніна з Мавзолею. "42-річний москвич вночі прийшов на Червону площу та спробував відчинити двері Мавзолею", - заявили в російській поліції. . Чо...