
Головне управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України затримало на Київщині шахрайку, яка «заробляла» на родичах оборонців Маріуполя. Про це повідомляє прес-служба СБУ, передають Патріоти України.


Жінка обіцяла допомогти із поверненням українських захисників додому і «для прискорення процесу» вимагала гроші. Доведено факт отримання шахрайкою майже 1 млн грн від дружини захисника Азовсталі, який перебуває у полоні окупантів.
"Під час спілкування із жінкою фігурантка розповідала про начебто особисті зв’язки в адміністрації російської тюрми, в якій тримають українського воїна. При цьому шахрайка маніпулювала тяжким психоемоційним станом потерпілої і погрожувала їй поганими наслідками для полоненого у разі не одержання грошей", - розповіли в СБУ. Жінку затримано, їй загрожує до 8 років позбавлення волі.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...