
Головне управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України затримало на Київщині шахрайку, яка «заробляла» на родичах оборонців Маріуполя. Про це повідомляє прес-служба СБУ, передають Патріоти України.


Жінка обіцяла допомогти із поверненням українських захисників додому і «для прискорення процесу» вимагала гроші. Доведено факт отримання шахрайкою майже 1 млн грн від дружини захисника Азовсталі, який перебуває у полоні окупантів.
"Під час спілкування із жінкою фігурантка розповідала про начебто особисті зв’язки в адміністрації російської тюрми, в якій тримають українського воїна. При цьому шахрайка маніпулювала тяжким психоемоційним станом потерпілої і погрожувала їй поганими наслідками для полоненого у разі не одержання грошей", - розповіли в СБУ. Жінку затримано, їй загрожує до 8 років позбавлення волі.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...