СБУ помилилася: У Бахмуті медсестру переплутали із сепаратисткою та внесли до санкційного списку (відео)

Під санкції потрапили понад 800 людей. Серед них помічник Путіна Владислав Сурков, російські військові, політики та представники "самопроголошених республік", а разом із ними - Вікторія Бурлакіна.

У Бахмуті на Донеччині медсестру Вікторію Бурлакіну внесли у санкційний список за те, що начебто була головою виборчої комісії в окупованій Макїівці. Насправді ж жінку переплутали із сепаратисткою через однакове дівоче прізвище, ім'я та по-батькові, передають Патріоти України.

Вікторія Бурлакіна - медсестра диспансерного відділення міста Бахмут. Уже дев’ять місяців жінка не отримує зарплату, бо на неї наклали санкції на три роки. Про це дізналась випадково, коли її банківську карту заблокували. В банку їй повідомили – рахунок заблокований Указом президента від березня цього року.

Під санкції потрапили понад 800 людей. Серед них помічник Путіна Владислав Сурков, російські військові, політики та представники "самопроголошених республік", зокрема, голова так званої "ДНР" Денис Пушилін. Вікторія серед них під номером 336.

"Дивлюсь – "Агапова Вікторія Сергіївна". Це моє дівоче прізвище, від 2006 року в мене інше. Далі – "голова виборчої комісії, номер 364". Головою виборчої комісії я ніколи не працювала і що це за дільниця я теж не знаю", - розповідає медсестра.

Поруч її справжній ідентифікаційний код, дата народження, адреса. Вікторія народилась і весь час жила в Бахмуті. На референдум, каже, не ходила, у Макіївці ніколи не бувала. Як Вікторія потрапила у цей список - відповідь вона знайшла в Інтернеті, на сайті "Миротворець".

"Агапова Вікторія Сергіївна – і мені одразу вибиває сайт "Миротворець", на якому дійсно є Агапова, адреса вже Макіївка, дата народження інша і що вона дійсно була головою комісії, що вона дійсно працювала на дільниці 364. І мені стало зрозуміло, що мене якимось чином переплутали", - каже Вікторія.

Ту, з ким переплутали Вікторію, легко знайти у соцмережах. Агапова Вікторія не приховує, що підтримує так звану "Донецьку народну республіку". В її профілях вказане місце народження - саме Макіївка. З фото з профілю одразу видно її любов до радянського минулого та антиукраїнську позицію. Жінка викладає на окупованій території в Ясинуватській школі. Якщо Вікторії з Бахмута заборонено виїздити з країни, то її тезка спокійно їздить до Москви.

Вікторія Бурлакіна тим часом намагається довести, що її переплутали. Зверталась до Ради національної безпеки та оборони України, бо саме вони ввели в дію Указ, до президента, служби безпеки, кабінету міністрів. Їй щоразу обіцяли розібратись.

На наш запит РБНО дала письмову відповідь. Підставою для застосування санкцій проти Вікторії були пропозиції Служби безпеки України. Як могли припуститись такої помилки – СБУ відмовилась поки коментувати будь-що, аргументуючи, що мають 30 днів на розгляд нашого запиту.

У листі ж РНБО зазначено, що після перевірки, СБУ пропонують відкоригувати ідентифікаційні дані Агапової у санкційному списку. Пропозицію розглянуть на засіданні РНБО. Вікторія ж продовжує працювати безкоштовно, не писала заяву на звільнення, бо сподівається, що нагорі помилку виправлять.

"Сподіваюсь, мені виплатять мою зарплату і мене розблокують рахунки, і я житиму зі своїм справжнім прізвищем", - каже жінка.

Джерело: ТСН.ua

А ви це знали? Працювати більше 55 годин на тиждень небезпечно - можливі інфаркти і передчасна смерть

вівторок, 18 травень 2021, 8:44

Вчені з організації Об'єднаних Націй заявили, що ризик передчасної смерті від серцевих захворювань та інсульту набагато вище у тих людей, які працюють понад 55 годин на тиждень. Результати нового дослідження ВООЗ та міжнародної організації роботи опубл...

"Женский след, или Почему из-за обвинений в измене Гейтс ушел из Microsoft и может потерять большую часть активов", - журналіст

вівторок, 18 травень 2021, 8:17

"Всплывают новые подробности развода основателя Microsoft Билла Гейтса с его женой Мелиндой после 27 лет брака. По одной из версий, представленной американскими СМИ, пара, которой предстоит делить 150-миллиардный благотворительный фонд, расстается из-...