
На Луганщині викрили місце незаконного зберігання військових засобів ураження. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України, передають Патріоти України.
За попередніми даними слідства, мешканка Лисичанська, яка 2014 року приєдналася до незаконних збройних формувань загарбників ОРЛО, залишила за місцем свого проживання схованку зі зброєю та боєприпасами.
Зі схрону, облаштованого в гаражі приватного будинку, правоохоронці вилучили п’ять гранатометних пострілів ВОГ 17-М, три гранати різних модифікацій, саморобний вибуховий пристрій, підривники, вибухову речовину, два сигнальних патрони СП-26 і понад сто набоїв різного калібру.
За вказаним фактом тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення та притягнення до відповідальності осіб, причетних до протиправної діяльності. На початку цього року слідчі вже повідомили фігурантці справи про підозру в учиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 260 (участь у не передбачених законом воєнізованих або збройних формуваннях) Кримінального кодексу України.
Заходи з вилучення засобів ураження здійснено у взаємодії з поліцією під процесуальним керівництвом Лисичанської місцевої прокуратури.

У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....
На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...