Секс-лялька з Британії розчарована, що ніхто не бере її за дружину (фото)

Британка Сінді Мур завжди хотіла мріяла стати ожила секс-лялькою. Зараз жінці 32 роки, її мрія здійснилася, вона вважає себе привабливою. Втім, планує ще операції.

У собі Мур втілила всі актуальні еталони краси. Instagram-модель здивована, що після всіх операцій (які обійшлися їй в 10000 фунтів) її особисте життя не складається, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

На тотальне перевтілення Мур, до слова - мати двох дітей, зважилася після зради свого нареченого.Але тепер через свою зовнішність вона розцінюється скоріше як сексуальний об'єкт, ніж як постійний партнер. Такий стан справ розчаровує Сінді, так як вона хотіла б знову створити сім'ю: «Так, я налаштована на сім'ю і кар'єру, але при цьому мені подобається виглядати як секс-лялька. Я - загадка!».

Жінка після щеплення від коронавірусу вакциною AstraZeneca вкрилася плямами й синцями

субота, 15 травень 2021, 16:46

Вже було вирішено, що другу дозу їй вводити не будуть. Жителька Австралії отримала щеплення від коронавірусу препаратом AstraZeneca і потрапила в лікарню зі страшними плямами й синцями на тілі. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Dail...

Жодних карантинних обмежень та заходів безпеки: Онуфрій у Харкові влаштував літургію у Благовіщенському соборі (фото)

субота, 15 травень 2021, 16:34

Більшість вірян перебували всередині храму без захисних масок. До Харкова, який лише нещодавно покинув "червону зону" карантину, з візитом прибув предстоятель Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій. Він влаштував літургію з по...