Секс-лялька з Британії розчарована, що ніхто не бере її за дружину (фото)

Британка Сінді Мур завжди хотіла мріяла стати ожила секс-лялькою. Зараз жінці 32 роки, її мрія здійснилася, вона вважає себе привабливою. Втім, планує ще операції.

У собі Мур втілила всі актуальні еталони краси. Instagram-модель здивована, що після всіх операцій (які обійшлися їй в 10000 фунтів) її особисте життя не складається, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

На тотальне перевтілення Мур, до слова - мати двох дітей, зважилася після зради свого нареченого.Але тепер через свою зовнішність вона розцінюється скоріше як сексуальний об'єкт, ніж як постійний партнер. Такий стан справ розчаровує Сінді, так як вона хотіла б знову створити сім'ю: «Так, я налаштована на сім'ю і кар'єру, але при цьому мені подобається виглядати як секс-лялька. Я - загадка!».

"Міс Вінниця" потрапила в страшну ДТП і отримала серйозні травми (фото)

середа, 26 лютий 2020, 14:59

У минулі вихідні вночі у Вінниці сталася серйозна ДТП - легковий автомобіль розбився об дерево, постраждалих з травмами доставили до реанімації. Пізніше стало відомо, що пасажиркою білої Хонди була модель і дочка мера Калинівки, "Міс Вінниця-2017" Алін...

Сурков хворий на рак? У скандальному інтерв'ю знайшли цікавий натяк

середа, 26 лютий 2020, 14:29

Факт того, що колишній помічник президента Росії Владислав Сурков порівняв себе зі Стівом Джобсом, свідчить про те, що "автор" війни на Донбасі швидше за все теж хворий на рак. Про це написав на своєму Telegram-каналі "Котимося!" український журналіст ...