Секс-лялька з Британії розчарована, що ніхто не бере її за дружину (фото)

Британка Сінді Мур завжди хотіла мріяла стати ожила секс-лялькою. Зараз жінці 32 роки, її мрія здійснилася, вона вважає себе привабливою. Втім, планує ще операції.

У собі Мур втілила всі актуальні еталони краси. Instagram-модель здивована, що після всіх операцій (які обійшлися їй в 10000 фунтів) її особисте життя не складається, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

На тотальне перевтілення Мур, до слова - мати двох дітей, зважилася після зради свого нареченого.Але тепер через свою зовнішність вона розцінюється скоріше як сексуальний об'єкт, ніж як постійний партнер. Такий стан справ розчаровує Сінді, так як вона хотіла б знову створити сім'ю: «Так, я налаштована на сім'ю і кар'єру, але при цьому мені подобається виглядати як секс-лялька. Я - загадка!».

Резонанс тижня. У Києві у вбиральні ресторану знайшли мертву напівроздягнену дівчину (фото)

субота, 28 листопад 2020, 2:00

У Голосіївському районі Києва в одному з ресторанів знайшли мертву напівроздягнену дівчину, інформують Патріоти України. Як повідомляє видання "Вартові Еспресо" в Telegram, тіло знайшли в неділю, 22 листопада, у вбиральні ресторану, який розташований у...

Хіти тижня. "Філігранна робота!": Крадійка із Запоріжжя підкорює мережу (відео)

субота, 28 листопад 2020, 1:00

Жінка не просто вкрала і пішла, ні, вона постаралася. У Запоріжжі жінка зайшла в кав'ярню і вкрала антисептик і миючий засіб для підлог. Відео опублікувала в Facebook Яна Каррілло, передають Патріоти України.