
У російському Санкт-Петербурзі стався вельми курйозний епізод: тут семеро правоохоронців затримували одного чоловіка, який без маски намагався пройти на станцію метро, інформують Патріоти України.
Як пише Telegram-канал Mash, поліцейські діяли досить брутально. "Мужика намагаються зупинити мирно, а він впирається і взагалі поводиться неадекватно. Полісменів стає більше і більше, ентузіазм ковід-дисидента не згасає - і ось результат. В результаті склали протокол за дрібне хуліганство", - йдеться в повідомленні. Також в мережі опублікували відео з місця події.
Еволюційний біолог Скотт Соломон досліджує, як можуть виглядати майбутні покоління землян, які народяться і виростуть на Марсі. Вчений має певне уявлення про те, як життя на Марсі може вплинути на нашу еволюцію як виду, передають Патріоти України з пос...
Австралійський морський музей офіційно оголосив, що уламки корабля під номером RI 2394, знайдені в гавані Ньюпорта (США), належать саме судну капітана Джеймса Кука, передають Патріоти України з посиланням на ZME Science. . Пошуки тривали 25 років – як...