Вчені зробили відкриття, що знайдені останки належали представниці англійської королівської сім'ї Едіт Англійській, яка жила 1000 років тому, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Німецька королева Едіт померла у віці 36 років в 946 році. Вона була онукою Альфреда Великого і дочкою короля Англії Едуарда Старшого і його другої дружини Ельфледи Уессекської. Також вона була зведеною сестрою Ательстана, першого визнаного короля Англії. Він після битви під Бруненбургом в 937 році об'єднав англійські і саксонські держави, підкорив Шотландію.
Едіт видали заміж за Оттона I Великого (король Німеччини з 936 року, імператор Священної Римської імперії з 962 року, король Італії з 961 року), і народила йому, як відомо, двох дітей.
Більшу частину свого сімейного життя вона прожила в Магдебурзі, де розташований кенотаф.
Вчені виявили останки Едіт, але не могли цього довести. Пізніше вони провели високотехнологічний радіоактивний аналіз і заявили, що кістки належали тому, хто виріс в Вессексі до переїзду в Німеччину.
"Середньовічні кістки часто переміщалися і часто змішувалися, тому потрібна була якась виняткова наука, щоб довести, що вони дійсно належать Едіт. Це неймовірно, що ми змогли зробити це, використовуючи найостанніші аналітичні методи", - сказав професор Харальд Меллер.
Спочатку вважалося, що її останки були загублені, коли були переміщені в 1510 році. Багато хто вважав, що пам'ятник, побудований в Магдебурзькому соборі на сході Німеччини, був кенотафом в її честь.
Але коли гробниця була досліджена в рамках більш широкого дослідницького проекту, було знайдено свинцеву труну з її ім'ям, а всередині - майже повний скелет жінки у віці від 30 до 40 років.Ідентифікувати останки вдалося по зубам, які збереглися на верхній щелепі.
Едіт була прихильна культу Святого Освальда і розповсюдила його в Німеччині. Вона підтримувала Матильду Вестфальську (майбутню святу Матильду) в її богоугодній діяльності.
Через два роки після поранення, що змінило життя, Андрій Рублюк, 38-річний старший сержант українського розвідувального підрозділу, зно. Український розвідник не знає, як довго тривала його клінічна смерть після розриву вибухового пристрою. Усе, що пам...
В Івано-Франківській області чоловік створив Viber-групу, де повідомлялося про місця вручення повісток працівниками територіальних центрів комплектування. Внаслідок цього відбулося судове засідання, де йому призначили покарання. Про це йдеться у вироку...