Сенсація археології: У Єгипті знайшли загублений Храм Сонця часів перших пірамід

​Єгипетські археологи знайшли споруду із сирцевої цегли, яка є одним із втрачених Храмів Сонця Давнього царства

Археологи у Єгипті знайшли Храм Сонця ві…

Споруда датується серединою XXV століття до н. є. Крім того, команда єгипетських дослідників виявила останки, поховані під іншим храмом в Абу-Гурабі, приблизно за 20 кілометрів на південь від Каїра, повідомляють Патріоти України з посиланням на CNN.

У 1898 році археологи, які працювали на цьому місці, виявили Храм Сонця фараона Ньюсерри, також відомого як Нойсер або Нюсерре, шостого царя п'ятої династії, який правив Єгиптом між 2400 і 2370 до нашої ери.

За словами археологів, на місці виявленої будівлі раніше височіла споруда із сирцевої цегли, і вона "була значних розмірів".

Однак фараон Ньюсерра зруйнував цю споруду, щоб заснувати свій власний храм сонця. Хоча ці храми були присвячені культу бога сонця Ра, вони мали й політичне значення. Зокрема, фараон узаконював свою владу через храм і представлявся єдиним сином бога сонця на Землі.

"Навіть не цікавляться, чи жива я": Відома українська співачка поскаржилася на родичів із Москви

субота, 3 грудень 2022, 13:28

Українська співачка KRUTЬ в інтерв'ю розповіла, що у неї є родичі в Росії, проте наразі вона з ними не спілкується. А все тому, що на початку повномасштабного російського вторгнення вони не засудили злочинний режим Кремля та не виїхали з країни-агресор...

"Я вимушено поїхав": Онук Софії Ротару вперше прокоментував ганебну втечу з України на човні

субота, 3 грудень 2022, 12:59

Як відомо, онука Софії Ротару Анатолія Євдокименка 7 березня затримали прикордонники. Він із іншими чоловіками незаконно намагався залишити територію України на човні. Зараз Євдокименко перебуває у Європі, але точне місце свого перебування не розкриває...