Сенсація археології: У Єгипті знайшли загублений Храм Сонця часів перших пірамід

​Єгипетські археологи знайшли споруду із сирцевої цегли, яка є одним із втрачених Храмів Сонця Давнього царства

Археологи у Єгипті знайшли Храм Сонця ві…

Споруда датується серединою XXV століття до н. є. Крім того, команда єгипетських дослідників виявила останки, поховані під іншим храмом в Абу-Гурабі, приблизно за 20 кілометрів на південь від Каїра, повідомляють Патріоти України з посиланням на CNN.

У 1898 році археологи, які працювали на цьому місці, виявили Храм Сонця фараона Ньюсерри, також відомого як Нойсер або Нюсерре, шостого царя п'ятої династії, який правив Єгиптом між 2400 і 2370 до нашої ери.

За словами археологів, на місці виявленої будівлі раніше височіла споруда із сирцевої цегли, і вона "була значних розмірів".

Однак фараон Ньюсерра зруйнував цю споруду, щоб заснувати свій власний храм сонця. Хоча ці храми були присвячені культу бога сонця Ра, вони мали й політичне значення. Зокрема, фараон узаконював свою владу через храм і представлявся єдиним сином бога сонця на Землі.

Про що не скаже Ілон Маск: Власник Tesla Model Y назвав вісім причин уникати електричного кросовера (відео)

неділя, 28 травень 2023, 5:10

Хвилювання про запас ходу, обслуговування, знос шин, тривалість зарядки та інші потенційні порушення угод. Мет Данадел, власник двох Tesla Model Y, поділився важливими моментами, про які слід пам’ятати перед покупкою електричного позашляховика. У своєм...

Аерозольний шар атакує: Чому варто закривати кришку унітазу при зливі

неділя, 28 травень 2023, 3:35

Унітаз, як необхідна сантехніка, часто стає каменем спотикання між подружжям. Стульчак не в тому положенні, краплі підозрілої рідини не на тій поверхні - в загальному, претензій, як правило, вистачає. УНІАН з'ясував, як правильно - закривати кришку уні...