Сенсаційна знахідка: Вчені виявили залишки пінгвіна-монстра зростом з людину

У Новій Зеландії вчені виявили залишки гігантського пінгвіна, зріст якого складав 1,6 метра, повідомляють Патріоти України.

За словами вчених, при зрості 160 сантиметрів вага цих гігантів становила близько 80 кілограм. Знахідку охрестили “пінгвіном-монстром”. Також передбачається, що виявлена особина належала до виду Crossvallia waiparensis і проживала в епоху палеоцену. Це період між 66 і 56 мільйонами років тому.

Тварина, яку в новозеландському Кентерберійському музеї назвали “пінгвіном-монстром”, додали в перелік вимерлих представників гігантської новозеландської фауни. В цьому переліку вже є папуги, орли, кажани і птахи моа, які були висотою 3,6 метра і важили до 250 кг.

Новий вигляд схожий на іншого доісторичного гігантського пінгвіна, Crossvallia unienwillia, який був ідентифікований за окаменілим частковим скелетом, знайденим в Хрестовій долині в Антарктиді в 2000 році.

Неясно, чому гігантські пінгвіни зникли з океанів мільйони років тому, але це може бути пов’язано з прибуттям великих морських “конкурентів”, таких як тюлені і зубаті кити.

Резонанс тижня. Обранцем став 58-річний німець: За скільки 19-річна харків'янка продала цноту на аукціоні (фото)

п’ятниця, 24 січень 2020, 14:00

Торги проходили на іноземному сайті ескорт-послуг. Про початок аукціону Катерина оголосила в грудні 2019 року, запросивши 100 тисяч євро. Для участі в торгах чоловіки повинні були мати як мінімум десять мільйонів євро. В ході аукціону ціна за цноту дів...

Відома російська актриса та екс-дружина нацбола Лимонова розповіла про смертельну хворобу

п’ятниця, 24 січень 2020, 13:45

У програмі Лери Кудрявцевої «Секрет на мільйон» 45-річна артистка розповіла про смертельне захворювання. Відома російська актриса, зірка серіалу «Швидка допомога» і колишня дружина Едуарда Лимонова Катерина Волкова шокувала відвертим зізнанням, передаю...