Сенсаційна знахідка: Вчені виявили залишки пінгвіна-монстра зростом з людину

У Новій Зеландії вчені виявили залишки гігантського пінгвіна, зріст якого складав 1,6 метра, повідомляють Патріоти України.

За словами вчених, при зрості 160 сантиметрів вага цих гігантів становила близько 80 кілограм. Знахідку охрестили “пінгвіном-монстром”. Також передбачається, що виявлена особина належала до виду Crossvallia waiparensis і проживала в епоху палеоцену. Це період між 66 і 56 мільйонами років тому.

Тварина, яку в новозеландському Кентерберійському музеї назвали “пінгвіном-монстром”, додали в перелік вимерлих представників гігантської новозеландської фауни. В цьому переліку вже є папуги, орли, кажани і птахи моа, які були висотою 3,6 метра і важили до 250 кг.

Новий вигляд схожий на іншого доісторичного гігантського пінгвіна, Crossvallia unienwillia, який був ідентифікований за окаменілим частковим скелетом, знайденим в Хрестовій долині в Антарктиді в 2000 році.

Неясно, чому гігантські пінгвіни зникли з океанів мільйони років тому, але це може бути пов’язано з прибуттям великих морських “конкурентів”, таких як тюлені і зубаті кити.

Не забудьте загадати бажання: Коли українці зможуть спостерігати пік зорепаду Оріоніди

понеділок, 21 жовтень 2019, 21:36

Сприятиме астрономічним практикам тепла погода і безхмарне небо в більшості регіонів. Джерелом метеорного потоку Оріоніди є комета Галлея. Слід від комети добре видно двічі на рік: у другій половині жовтня (і це явище називається Оріоніди), а також в т...

"Милованов - дебіл": Коломойський прокоментував реакцію міністрів на жарт "Кварталу" про Гонтарєву

понеділок, 21 жовтень 2019, 21:22

Олігарх заявив, що "сатира та гумор" ніяк не можуть вплинути на інвестклімат в Україні. Олігарх Ігор Коломойський назвав “дебілом” міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофія Милованова. Про це він сказав в інтерв’ю ...