Сенсаційна знахідка: Вчені виявили залишки пінгвіна-монстра зростом з людину

У Новій Зеландії вчені виявили залишки гігантського пінгвіна, зріст якого складав 1,6 метра, повідомляють Патріоти України.

За словами вчених, при зрості 160 сантиметрів вага цих гігантів становила близько 80 кілограм. Знахідку охрестили “пінгвіном-монстром”. Також передбачається, що виявлена особина належала до виду Crossvallia waiparensis і проживала в епоху палеоцену. Це період між 66 і 56 мільйонами років тому.

Тварина, яку в новозеландському Кентерберійському музеї назвали “пінгвіном-монстром”, додали в перелік вимерлих представників гігантської новозеландської фауни. В цьому переліку вже є папуги, орли, кажани і птахи моа, які були висотою 3,6 метра і важили до 250 кг.

Новий вигляд схожий на іншого доісторичного гігантського пінгвіна, Crossvallia unienwillia, який був ідентифікований за окаменілим частковим скелетом, знайденим в Хрестовій долині в Антарктиді в 2000 році.

Неясно, чому гігантські пінгвіни зникли з океанів мільйони років тому, але це може бути пов’язано з прибуттям великих морських “конкурентів”, таких як тюлені і зубаті кити.

Хіти тижня. "Втратила сором і совість": Російську співачку поставили на місце через жарт про блокадників (відео)

понеділок, 19 серпень 2019, 13:00

В Україні Ольга Бузова жартувала би про Голодомор? Російський поет-пісняр Ілля Рєзнік поставив на місце співачку Ольгу Бузову, яка ляпнула нісенітницю щодо блокадників. Відповідний коментар він дав російському "П'ятому каналу", згадавши важкі роки моло...

Хіти тижня. "Охота гірше неволі": У Чернівцях пара зайнялася сексом просто на вулиці (відео)

понеділок, 19 серпень 2019, 12:00

У Чернівцях правоохоронці затримали двох нетверезих людей, які займалися сексом на літньому майданчику кафе. Очевидці зняли інцидент на відео, передають Патріоти України. "Патрульні, прибувши на місце події, припинили правопорушення. Намагалися провест...