Сенсаційне відкриття: Українські геологи виявили породи, які можуть змінити вік Антарктиди

Геологи 23-ї Української антарктичної експедиції виявили осадові породи, що можуть вказати на інший вік материка. Науковці працювали у регіоні з найдавнішими осадовими породами - вулканогенами, повідомляють Патріоти України.

"Якщо переглядати або рецензувати геологічну історію цього регіону, то у нас з'явився цілий відрізок часу, як розпочалась вулканічна активність, - повідомив доктор геологічних наук професор Володимир Бахмутов. - До цього вважалося, що найдавніші тут породи — це вулканічні породи, вік яких встановлюється більше ніж 120 млн років. Якщо нам вдасться датувати ці породи Крейдяного чи навіть Юрського періоду. Тому це змінить стратиграфію цього регіону".

Крім цього, геологи досліджують вулканічні структури, які розташовані на території "Академіка Вернадського". Структури активно діють і по сьогодні.

"Ті вулканогенні комплекси, які нам вдалося дослідити вони свідчать, що геологічна історія цього регіону вона принципово була інша, ніж вважалася до цього часу. було кілька етапів тектоно-магнетичної активізації, коли там відновлювалась вулканічна активність", - сказав професор.

Тепер українські полярні геологи повинні знайти наймолодші вулканічні породи. Вони мають бути на території української станції. Їхні знахідки можуть змінити також вік антарктичних вулканів.

До Дня Києва: Павло Зібров з військовим оркестром представив оновлену версію "Хрещатика" (відео)

неділя, 26 травень 2024, 16:15

До Дня Києва естрадний співак Павло Зібров презентував оновлену версію своєї пісні "Хрещатик" у виконанні з військовим оркестром. Музичне відео опубліковане на You-Tube-каналі Зіброва, передають Патріоти України. Український артист зробив кліп разом із...

"Вони пішли війною на нас, не ми на них": Військовий обурився забороною бити по території РФ (відео)

неділя, 26 травень 2024, 15:41

В мережі поширюється відео, на якому український військовий Іван, з позивним "Майстер", обурився забороною бити по території РФ. Відео опублікувало DW, передають Патріоти України. . "Те, що партнери не хочуть, щоб ми стріляли на територію агресора, на...