
«Якби це зробили ми чи росіяни, ми б назавжди грали перед порожніми трибунами. УЄФА, хіба це не подвійні стандарти?» - обурився офіційний паблік провідного сербського клубу «Црвена Звезда».
Наївності й скромності белградців немає меж. Або пам’ять підводить. Близька й довготермінова. Бо ще в 2015-му ультрас «Црвени Звезди» розгортали російський стяг під час матчу баскетбольного єврокубка між їхньою командою і київським Будівельником». А ганчірки так званого «ДНР» можна помітити на секторах фанатів «Звезди» регулярно.

Так чи інакше, реакції найвищих футбольних інстанцій «Динамо» тепер вочевидь не уникнути. Та ще й надзвичайний і повноважний посол України в Сербії Олександр Александрович адресував Службі безпеки України, Генеральній прокуратурі України, Національній поліції України відповідного листа.
Нагадаємо, що перша хвиля конфронтації між українськими і сербськими фанатами спостерігалася під час львівського матчу відбору до Євро-2020 між збірними країн, який завершився перемогою українців 5:0. Тоді наші вболівальники засвистали сербський гімн. Як наслідок, українцям заборонили вхід на виїзний матч проти Сербії, який відбудеться у листопаді в Белграді.
36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...
Через війну, яку розпочала Росія, багато українців відмовилися від використання російської мови та перейшли на українську. Але вони не завжди знають значення деяких українських слів. Наприклад, слова "крислатий", передають Патріоти України. Зідно зі "С...