Серед білого дня: Над Землею вибухнув метеорит (фото, відео)

Болід згорів на висоті більше 30 кілометрів над Землею.

У небі над північним сходом Італії, а також над Хорватією і Словенією помітили падіння метеорита. La Repubblica пише, що це сталося вранці в п'ятницю, 28 лютого, передають Патріоти України.

Про вибух небесного тіла повідомила і Хорватська астрономічна федерація. Яскравий спалах у небі було зафіксовано на відео. Після спалаху на кілька секунд пролунав гучний звук, який було чути в столиці Хорватії Загребі близько 10:34, у деяких будинках затремтіли шибки.

Астрономічна обсерваторія Трієста (Італія) висунула гіпотезу про те, що це міг бути метеор, який при зіткненні з атмосферою розпорошився, не досягнувши земної поверхні. Ймовірно, болід згорів на висоті більше 30 кілометрів над Землею.

Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...

Хіти тижня. Може зникнути з мапи світу: В ООН назвали країну, населення якої здатний повністю знищити коронавірус

четвер, 28 травень 2020, 0:35

Місцеві органи охорони здоров'я не можуть впоратися з обсягами роботи, в країні брак тестів. Населення Ємену може бути повністю знищено через смертельний коронавірус. Справа в тому, що жителі цієї країни мають один з найнижчих рівнів імунітету до хворо...