Серед зрадників є учасники АТО: Під Мелітополем один з відділів поліції перейшов на бік ворога

У Мелітопольському районі співробітники одного з відділів поліції перейшли на бік ворога, серед зрадників є учасники антитерористичної операції. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація, передають Патріоти України.

"У Мелітопольському районі Приазовський відділ поліції тепер називається “народною міліцією”, бо перейшов на бік ворога. Співпрацювати з ворогом погодилися понад тридцять п'ять працівників відділу на чолі з начальником та його заступником. Цікаво, що серед зрадників є й учасники АТО", - сказано в повідомленні.

При цьому в ОВА допускають, що окупанти могли чинити психологічний і фізичний тиск на самих поліціянтів чи членів їхніх родин. Також зазначається, що вчора співробітники Таврійського державного агротехнологічного університету повідомили, що в будівлю вишу увірвалися озброєні окупанти. Також російські військові захопили Мелітопольський педагогічний університет.

"Співробітникам повідомили, що обидва виші відтепер об’єдналися і викладачі мають написати заяву на перехід до об'єднаного університету або ж звільнятися.Єдиним ректором оголошено заїжджий підполковник і колишній старший викладач Харківського Університету Внутрішніх Справ Чуйков", - сказано в повідомленні. При цьому зазначається, що співробітники Таврійського агротехнологічного розповіли, що новий ректор поводився неадекватно, був агресивним та хамив.

Карколомні схема з фальшивим обмінником дала збій: У Києві шукають шахраїв, чий квадрокоптер з валютою впав на сервісний центр МВС

понеділок, 27 червень 2022, 21:56

У Києві правоохоронці розшукують аферистів, які під виглядом обміну валюти викрали в чоловіка гроші.

Закликає вбивати українців та змушує дітей співати Z-пісні: Дитсадок у Кемерово став... рупором воєнної пропаганди

понеділок, 27 червень 2022, 20:44

Зазначається, що такі пости з'являються щодня. "Україна щодня втрачає до 1000 солдатів на полі бою. Дякую за це нашим відважним військовим!", "Російські військові виробили правильну тактику, яка приносить свої плоди!", "У Європі зростає кількість люде...