Сергій Лещенко працює? Українці показали "комфорт" у поїзді - полиці падають на голови (відео)

В поїзді Укрзалізниці, що курсує з Чернівців до Одеси сталась неприємна ситуація. Пасажири зіткнулися з жахливим станом ліжок-полиць, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Чорний список".

Так, чоловік сів на нижню полицю бокового відділення і провалився. Зокрема, вона виявилася несправною.

"Вартість залізничних квитків зростає з кожним днем, а от комфорту у вагонах поїздів "Укрзалізниці" для пасажирів не додається. І ось черговий доказ: верхні полиці тримаються на "соплях", а нижню від падіння страхує відро з ковдрою", - йдеться в публікації "Новини.LIVE Odesa".

Пасажири розповіли, що провідник намагався полагодити ліжко власними силами. Проте на цьому пригоди пасажирів не закінчилися.

Через деякий час верхня поличка, на якій мала спати пасажирка, виявилась несправною. Її качало в різні боки через неякісне кріплення.

Однак, якимось чином жінка все ж спала на несправній полиці, їй довелося зачепити своє "ліжко" за сітку.

Українці показали "комфорт" у поїзді Укрзалізниці: полиці падають на голови (відео)Українці показали "комфорт" у поїзді Укрзалізниці: полиці падають на голови (відео)


Дайте йому "Оскар": Кіт порівняв свою їжу з вечерею господаря і дуже засумував (фото)

четвер, 27 січень 2022, 0:32

Домашні тварини часто веселять людей кумедним виразом мордочки. Вони стають справжніми інтернет-зірками і навіть привертають увагу модних брендів. Кіт на прізвисько Берті прославився в мережі завдяки своїй реакції на вечерю господарів, і в цій мордочці...

Хіти тижня. Викинули як непотріб і назвали "актором": Арестович після звільнення з ОПУ опинився у базі "Миротворця" (фото)

четвер, 27 січень 2022, 0:10

Спікер української делегації у Тристоронній контактній групі по Донбасу, позаштатний радник голови Офісу президента з питань стратегічних комунікацій у сфері національної безпеки та оборони Олексій Арестович опинився у базі сайту "Миротворець". Інформа...