Серйозна небезпека: В одній із областей України виявили агресивний тип кору

Ілюстрація: telegraf.com.ua

В Одеській області циркулює агресивний генотип вірусу кору B3 (Kabul), який провокує ускладнення і високий рівень захворюваності серед населення. Про це заявив глава області Максим Степанов, повідомляють Патріоти України.

"Ми віддавали зразки в Національну лабораторію України. Підтвердили більш агресивний генотип вірусу кору B3 (Kabul) тільки на території Одеської області", - сказав Степанов.

Зазначається, що на сьогодні близько 93% жителів області вже щеплено від кору, хоча рік тому їх число було близько 20%.

В інших областях України на сьогодні циркулюють європейські зразки вірусу D8. І тільки в Одеській області, крім D8, виявили B3 (Kabul). В обласній адміністрації відзначають, що Одеська область потребує додатково 9000 доз, щоб забезпечити колективний імунітет на рівні 95% і уникнути нових випадків захворювання.

В Україні злетять тарифи на комуналку: Кому доведеться тарифи платити на 1000 грн більше

понеділок, 17 травень 2021, 16:56

В Україні через скасування спецзобов'язань з постачання газу для тепокоммуненерго (займаються поставками тепла і гарячої води), деякі тарифи можуть збільшиться більш ніж на 50%. Так, опалення "двушки" може подорожчати майже на 1000 грн в місяць, переда...

Родичі були шоковані: Літня індіанка прокинулася за мить до кремації - її вважали померлою від коронавірусу

понеділок, 17 травень 2021, 16:44

76-річна Шакунтала Гайквад з Індії шокувала рідних, прокинувшись за кілька хвилин до власної кремації. Напередодні жінка важко захворіла коронавірусом, і її вважали померлою, пише Insider, передають Патріоти України. На початку травня у Шакунтали діагн...