Севастополь - це російське місто: Що покійний Лужков говорив про Україну

Служба безпеки України у травні 2008 року заборонила Юрію Лужкову в'їзд в країну.

Юрій Лужков. Фото: ТАСС.

Колишній мер Москви Юрій Лужков, що помер 10 грудня у Німеччині, різко висловлювався щодо України і підтримував "російський" Крим, передають Патріоти України.

Екс-глава російської столиці ще у 2008 році заявляв, що Севастополь – це російське місто, і Росія не повинна віддавати Крим. "Нам у жодному разі не можна залишати ні Севастополь, ні Крим. Ця позиція постійна. На всі інсинуації ми відповідаємо: Севастополь – це російське місто, це військово-морська база Росії, яка забезпечує геостратегічний баланс на півдні Росії. А його втрата – це втрата півдня Росії", – казав він.

Свої висловлювання Лужков повторив, коли прибув до Сімферополя, де знову розповідав про "російський" Крим. За ці висловлювання Служба безпеки України у травні 2008 року заборонила йому в'їзд в країну. На що Лужков відповів, що дії України є "відвертим нехтуванням договором, неприкритим прагненням у НАТО".

Пізніше Лужков заявляв, що Україні та Росії треба розірвати договір про умови перебування Чорноморського флоту в Севастополі та підписати новий.Після того, як Росія у 2014 році окупувала український півострів, він підтримав ініціативу Держдуми РФ вимагати від України грошової компенсації за збиток, завданий Криму за роки перебування півострова у складі нашої країни.

"Росія по-дурному, по п'яні єльцинській, щороку 100 млн дол. віддавала Україні за право розміщення в Севастополі Військово-морського флоту. Те, що протягом багатьох років Україна отримувала від Росії гроші необґрунтовано, незаконно за утримання Військово-морського флоту в Севастополі, це факт", – казав він в ефірі "Коммерсантъ.FM".

На думку екс-мера Москви, Севастополь "завжди був огороджений від Криму" і мав екстериторіальний статус. "Місто ніколи з його територією не передавалося і не належало Україні ні за законом, ні за міжнародним правом навіть за тих умов, коли весь Крим абсолютно незаконно віддав Хрущов", – вважав Лужков.

Бережіться! ТОП-5 продуктів, які шлунок насилу перетравлює, але ми все одно їмо їх майже кожен день

понеділок, 21 вересень 2020, 8:44

Іноді буденною частиною нашого раціону стає їжа, яка не просто сприяє появі зайвої ваги або запору, але і наглухо не сприймається шлунком. Впевнені, що про більшість таких продуктів ми просто не знали, але їмо їх кожен день. Стережіться, ось ці таємні ...

Названо групу крові, власники якої живуть довше за всіх і менш схильні до важких захворювань

понеділок, 21 вересень 2020, 8:07

"Ученые давно изучают связь группы крови и продолжительности жизни, поэтому стало известно, какая группа крови самая сильная и почему ее обладатели живут дольше всех", - йдеться у популярному блозі, передають Патріоти України. Цитуємо далі:. "Группа к...