
Віцечемпіонка Олімпійських ігор у Токіо каратистка Анжеліка Терлюга, котра восени минулого року вийшла заміж, блискуче розпочала змагальний рік, завоювавши «золото» престижного турніру Paris Open-2022 у столиці Франції за участю 464 спортсменів з 52 країн, інформують Патріоти України.
У фінальному поєдинку українська красуня, яку визнали найкращою каратисткою світу минулого року у своїй ваговій категорії (до 55 кг), перемогла француженку Тіллу Леваше (2:1). При цьому 29-річна одеситка стала єдиною спортсменкою не з Франції, яка зуміла здобути медаль найвищої проби.
«Мій сезон-2022 розпочався приголомшливо. Продовжуйте старанно працювати задля досягнення своїх цілей. Дякую моїм спонсорам та всім іншим за підтримку», — написала Анжеліка Терлюга в Instagram, розмістивши фото зі змагань у Парижі.
До речі, наші спортсмени здобули у столиці Франції ще три нагороди. «Срібло» у ваговій категорії до 50 кг виборола Юлія Палашевська, а Аніта Серьогіна (до 61 кг) та Олег Пащенко (до 75 кг) взяли «бронзу».
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...