Шаленство скреп: Сенатор Росії закликав Україну... ставити пам'ятники "зеленим чоловічкам" (відео)

Російський сенатор Франц Клінцевич заявив, що Україна нібито повинна бути вдячна "зеленим чоловічкам", які окупували Крим, за недопущення війни з Росією. Більш того, він закликав увічнити їх "подвиг" у пам'ятниках. Цинічну промову одіозний політик країни-агресора озвучив в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1", повідомляють Патріоти України.

"В силу того, що ми правда щиро вважаємо український народ братнім, і наші спільні мови, у нас спільна мова – російська, а українська – це діалект, хочу, щоб ви розуміли: події, які відбулися, пов'язані з Кримом, – це рішення було людей і народів, що живуть в Криму. І якби Росія вчинила по-скотськи, то в Криму було б значно гірше, ніж на Донбасі. Тому ми ухвалили рішення", – загрозливо зазначив Клінцевич.

Він також підніс як благодійність той факт, що на момент початку анексії Криму на українському півострові знаходилося 13 800 кадрових російських військових, а не 25 тисяч, як це було передбачено в спільному міжнародному договорі між Україною та Росією.

"І ці "зелені чоловічки" зробили так, щоб там не загинула жодна особа. І кожному з цих командирів і цих солдатів, які забезпечили волевиявлення народу, треба зараз пам'ятники ставити і говорити велике дякую! Найголовніша гідність всього, про що ми говоримо і того, що сталося, – немає війни між солдатом України і Росії. Найголовніше! І це зробили "зелені чоловічки"! " – нахабно збрехав сенатор РФ.

Стріляли в пах: Спливли моторошні подробиці убивства ветерана АТО на Київщині

середа, 27 травень 2020, 14:59

Ветеран АТО з батальйону "Айдар" Ігор Корнієнко, який загинув унаслідок нападу підлітків у Вишгороді Київської області, міг би вижити, якби йому вчасно викликали швидку. Адже його поранення було несмертельним. Про деталі злочину розповіли у Вишгородськ...

Куля потрапила прямо в голову: З'явилися ім'я та фото бійця ЗСУ, який загинув на Донбасі

середа, 27 травень 2020, 14:30

У вівторок, 26 травня, на Донбасі загинув 24-річний молодший сержант Віталій Лімборський. Про це повідомляє 28-ма ОМБр імені Лицарів Зимового Походу, передають Патріоти України. Вчора, близько 19:45 ворожа куля влучила йому в голову. "Те, що я підписав...