Шаленство скреп: Сенатор Росії закликав Україну... ставити пам'ятники "зеленим чоловічкам" (відео)

Російський сенатор Франц Клінцевич заявив, що Україна нібито повинна бути вдячна "зеленим чоловічкам", які окупували Крим, за недопущення війни з Росією. Більш того, він закликав увічнити їх "подвиг" у пам'ятниках. Цинічну промову одіозний політик країни-агресора озвучив в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1", повідомляють Патріоти України.

"В силу того, що ми правда щиро вважаємо український народ братнім, і наші спільні мови, у нас спільна мова – російська, а українська – це діалект, хочу, щоб ви розуміли: події, які відбулися, пов'язані з Кримом, – це рішення було людей і народів, що живуть в Криму. І якби Росія вчинила по-скотськи, то в Криму було б значно гірше, ніж на Донбасі. Тому ми ухвалили рішення", – загрозливо зазначив Клінцевич.

Він також підніс як благодійність той факт, що на момент початку анексії Криму на українському півострові знаходилося 13 800 кадрових російських військових, а не 25 тисяч, як це було передбачено в спільному міжнародному договорі між Україною та Росією.

"І ці "зелені чоловічки" зробили так, щоб там не загинула жодна особа. І кожному з цих командирів і цих солдатів, які забезпечили волевиявлення народу, треба зараз пам'ятники ставити і говорити велике дякую! Найголовніша гідність всього, про що ми говоримо і того, що сталося, – немає війни між солдатом України і Росії. Найголовніше! І це зробили "зелені чоловічки"! " – нахабно збрехав сенатор РФ.

Хіти тижня. Катастрофа близько, жителі готові до бунту: Макіївка здригається через таємничі землетруси

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 9:00

Місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами.​. Про серйозні землетруси в окупованій Макіївці одним з перших повідомив сепаратистської Telegram-канал "...

Буде удар? "Платіжки скоро нагадають про обіцянки "кінця епохи бідності", - Волошина

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 8:56

"До протестів проти капітуляції долучається все більше людей. Останні заяви влади змусили багатьох усвідомити: розмови про залишені бойові позиції сьогодні - це більш вагомий аргумент, ніж абстрактна "торгівля на крові", про яку розповідали вчора", - п...