Шаленство скреп: У Росії пенсіонер порізав чотирьох осіб в редакції газети через Сталіна

У Ставрополі Російської Федерації в понеділок близько 11:00 пенсіонер напав на співробітників редакції газети партії КПРФ "Родина" та членів партії в Ставрополі, вимагаючи опублікувати статтю про Йосипа Сталіна, заявив депутат думи Ставропілля Віктор Лозовий, повідомляють Патріоти України.

"Він вимагав, щоб опублікували його статтю про Сталіна. Коли йому сказали, що розглянуть це рішення на колегії, то він дістав мисливський ніж і напав на головного редактора", - сказав Лозовій, додавши, що інцидент стався після 11:00.

За його словами, нападникові близько 70 років. Постраждали головний редактор газети Микола Бондаренко, якого довелося госпіталізувати, і три співробітники крайкому КПРФ. "Ми надали пораненим на місці допомогу, викликали швидку. Головного редактора газети відвезли в травмпункт накладати шви. У нього лицьова рана", - додав депутат.

За словами Лозового, у решти постраждалих травми середнього та легкого ступеня тяжкості, від госпіталізації вони відмовилися. За словами депутата, напад на співробітників редакції газети партії КПРФ "Родина" та членів партії в Ставрополі зробила психічно хвора людина. У прес-службі ГУ МВС по регіону повідомили, що нападник вже затриманий і доставлений у відділ поліції, за фактом його дій розпочата дослідча перевірка.

З архіву ПУ. Їх дуже любили радянські люди: Актори, яких підозрюють у роботі на КДБ

субота, 24 серпень 2019, 20:00

Служба розвідки СРСР нерідко вербувала в свої ряди артистів, які могли отримати для себе вигоду або пошкодувати про таку співпрацю. Мало хто здогадувався, що ці три радянських знаменитості були завербовані КДБ і навіть були удостоєні особливого запроше...

Хіти тижня. Як після Голодомору Донбас росіянами заселяли (розсекречені архіви)

субота, 24 серпень 2019, 19:30

Після набуття чинності законів про декомунізацію архівні документи, в тому числі секретні архіви КДБ, пов’язані з політичними репресіями, Голодомором, стануть загальнодоступними. Усі вони будуть зібрані у галузевому архіві, який почали створювати. Прот...