Шаленство скреп: У Росії пенсіонер порізав чотирьох осіб в редакції газети через Сталіна

У Ставрополі Російської Федерації в понеділок близько 11:00 пенсіонер напав на співробітників редакції газети партії КПРФ "Родина" та членів партії в Ставрополі, вимагаючи опублікувати статтю про Йосипа Сталіна, заявив депутат думи Ставропілля Віктор Лозовий, повідомляють Патріоти України.

"Він вимагав, щоб опублікували його статтю про Сталіна. Коли йому сказали, що розглянуть це рішення на колегії, то він дістав мисливський ніж і напав на головного редактора", - сказав Лозовій, додавши, що інцидент стався після 11:00.

За його словами, нападникові близько 70 років. Постраждали головний редактор газети Микола Бондаренко, якого довелося госпіталізувати, і три співробітники крайкому КПРФ. "Ми надали пораненим на місці допомогу, викликали швидку. Головного редактора газети відвезли в травмпункт накладати шви. У нього лицьова рана", - додав депутат.

За словами Лозового, у решти постраждалих травми середнього та легкого ступеня тяжкості, від госпіталізації вони відмовилися. За словами депутата, напад на співробітників редакції газети партії КПРФ "Родина" та членів партії в Ставрополі зробила психічно хвора людина. У прес-службі ГУ МВС по регіону повідомили, що нападник вже затриманий і доставлений у відділ поліції, за фактом його дій розпочата дослідча перевірка.

На східному берегу Старого Осколу ЗСУ звільнили чергове селище

четвер, 29 вересень 2022, 11:39

Як повідомляє ресурс Діпстейт селище-сателіт Куп'янська Ківшарівка перейшла під наш контроль після 7 місяців окупації більшовицькою ордою

В Ірландії 8-річна українка отримала до 70 ножових поранень, її матір знайшли непритомною

четвер, 29 вересень 2022, 9:38

У притулку для біженців з України у селі Клеркасл в Ірландії стався кривавий інцидент. Там виявили 8-річну українку з численними ножовими пораненнями. Її 40-річна мати лежала поруч без свідомості. Обох у критичному стані доправили до лікарні. Обставини...