Шамани з бубнами вже танцюють: Сибір горить - Путін наказав "зробити погоду", щоб загасити тайгу

У Якутії експерементують із залученням авіації для виклику опадів для запобігання природним пожежам. Про спосіб боротьби із небезпекою у лісах за допомогою виклику дощів російському диктатору Володимиру Путіну розповів голова Якутії Айсен Ніколаєв під час зустрічі. Про це пишуть росЗМІ.

«Минулого року ми, за вашим дорученням, вперше провели експеримент: залучили авіацію, щоб превентивно викликати дощі на тих територіях, де у нас могли бути пожежі. Я вважаю, що у травні та червні нам це дуже допомогло», – сказав губернатор.

У травні 2022 року Ніколаєв погодився із ідеєю викликати штучні опади, щоб знижувати пожежну небезпеку у лісах. Він зазначив, що такий метод показав свою ефективність у пожежонебезпечний сезон 2021 року, і запропонував використовувати його не лише для гасіння, а й для профілактики пожеж при отриманні відповідних прогнозів від метеослужб.


Наче мультяшний красень Дамбо: В глибинах Тихого океану зафільмували рідкісного восьминога (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 3:25

Восьминіг, схожий на головного героя фільму Діснея 1941 року, плавав за допомогою своїх плавників, схожих на вуха. Рідкісний восьминіг Дамбо був знятий на відео за допомогою дистанційно керованого апарату в північній частині Тихого океану. Він потрапив...

У США спіймали алігатора-людожера: Перехожий побачив рептилію за страшною трапезою (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 2:35

У американському штаті Флорида перехожий помітив алігатора з людськими рештками в пащі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Sky News. . Плазуна розміром майже 4 метри (13 футів) побачив Джамаркус Буллард 22-го вересня. Алігатор перебував у...