Шанс для мільйонів? Вчені заявили про створення потужних ліків від раку

Вченим вдалося розробити препарат під назвою JHU083, який блокує метаболізм глутаміну, необхідного раковій пухлині для зростання. Прорив у лікуванні онкології здійснили фахівці Університету Джонса Гопкінса у США, передають Патріоти України.

Сполука змінює мікросередовище злоякісних новоутворень і робить їх більш уразливими для імунної системи. Препарат накопичується в тканинах пухлини. Як відомо, глутамін стимулює метаболічні шляхи, які викликають стрімке зростання новоутворень.

Препарат JHU083 вже протестований на мишачих моделях раку товстої кишки, лімфоми і меланоми. Виявилося, що речовина призводить до зменшення росту пухлин, а також поліпшення виживаності. Водночас у деяких гризунів спостерігалася тривала ремісія. Причиною стала активація імунітету. Коли тваринам повторно вводилися пухлинні клітини, виникало відторгнення, що свідчить про формування потужної імунної пам'яті.

Хіти тижня. В Ужгороді китаєць "здався" медикам через коронавірус

субота, 22 лютий 2020, 1:00

Хлопець прилетів літаком із Китаю з пересадками в Дубаї і Києві. "Громадянин Китаю, який напередодні звернувся в обласну інфекційну лікарню в Ужгороді, повністю здоровий і навіть не потребував додаткових аналізів після первинного обстеження. Він перебу...

"Землячка нашого гравця": "Шахтар" готовий відправити літак за українкою, яку не евакуювали з Китаю через собаку

субота, 22 лютий 2020, 0:30

Також клуб допоможе прилетівшим з Китаю українцям матеріально. "Хочу від імені всієї команди підтримати тих, хто повернувся з Китаю і знаходиться зараз в Нових Санжарах. Ми говорили з генеральним директором клубу Сергієм Палкіним і вирішили, що готові ...