
У Львові ввечері 1 серпня 20-річний хлопець і 18-річна дівчина загинули під час сильного буревію з грозою. На пару, яка відпочивала в Стрийському парку, впало дерево, передають Патріоти України.
Трагічний випадок трапився приблизно о 23:00 неділі по вулиці Уласа Самчука. Про нього повідомив у Facebook депутат Ігор Зінкевич і пресслужба Львівської міської ради.
Зазначається, що на момент падіння дерева молоді люди сиділи на одній із лавок у парку. "За оперативною інформацією, під час буревію у Стрийському парку впало дерево на двох людей. Від отриманих травм чоловік і жінка загинули на місці. Обставини події з’ясовують. Львівська міська рада висловлює співчуття рідним загиблих", – додали у мерії.
Негода накрила місто у вечірню пору – там почалася буря і злива. Внаслідок сильних поривів вітру на вулиці Князя Романа, 11 теж впало дерево й перекрило проїжджу частину.

Патрульна поліція області в Telegram-каналі інформувала, що рух на дорозі було повністю зупинено, оскільки дерево пошкодило лінію електропередач із ліхтарями та автомобіль Daewoo.

Відомо, що 31 липня у Стрийському парку під час вітру гілка впала на хлопчика 6 років. Його доправили в міську дитячу клінічну лікарню й після надання медичної допомоги відпустили додому.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...