
У Львові ввечері 1 серпня 20-річний хлопець і 18-річна дівчина загинули під час сильного буревію з грозою. На пару, яка відпочивала в Стрийському парку, впало дерево, передають Патріоти України.
Трагічний випадок трапився приблизно о 23:00 неділі по вулиці Уласа Самчука. Про нього повідомив у Facebook депутат Ігор Зінкевич і пресслужба Львівської міської ради.
Зазначається, що на момент падіння дерева молоді люди сиділи на одній із лавок у парку. "За оперативною інформацією, під час буревію у Стрийському парку впало дерево на двох людей. Від отриманих травм чоловік і жінка загинули на місці. Обставини події з’ясовують. Львівська міська рада висловлює співчуття рідним загиблих", – додали у мерії.
Негода накрила місто у вечірню пору – там почалася буря і злива. Внаслідок сильних поривів вітру на вулиці Князя Романа, 11 теж впало дерево й перекрило проїжджу частину.

Патрульна поліція області в Telegram-каналі інформувала, що рух на дорозі було повністю зупинено, оскільки дерево пошкодило лінію електропередач із ліхтарями та автомобіль Daewoo.

Відомо, що 31 липня у Стрийському парку під час вітру гілка впала на хлопчика 6 років. Його доправили в міську дитячу клінічну лікарню й після надання медичної допомоги відпустили додому.
У Києві сталася трагічна подія — чоловік раптово впав дорогою на роботу та помер, передають Патріоти України. На місце викликали медиків, однак врятувати його не вдалося. Попри надану допомогу, чоловік помер. Наразі обставини інциденту та причини смерт...
Народна депутатка Ірина Фріз заявила, що з працівників територіальних центрів комплектування, які придатні до військової служби, можна сформувати повноцінні військові підрозділи та направити їх до бойових частин, передають Патріоти України. За її слова...