
У Львові ввечері 1 серпня 20-річний хлопець і 18-річна дівчина загинули під час сильного буревію з грозою. На пару, яка відпочивала в Стрийському парку, впало дерево, передають Патріоти України.
Трагічний випадок трапився приблизно о 23:00 неділі по вулиці Уласа Самчука. Про нього повідомив у Facebook депутат Ігор Зінкевич і пресслужба Львівської міської ради.
Зазначається, що на момент падіння дерева молоді люди сиділи на одній із лавок у парку. "За оперативною інформацією, під час буревію у Стрийському парку впало дерево на двох людей. Від отриманих травм чоловік і жінка загинули на місці. Обставини події з’ясовують. Львівська міська рада висловлює співчуття рідним загиблих", – додали у мерії.
Негода накрила місто у вечірню пору – там почалася буря і злива. Внаслідок сильних поривів вітру на вулиці Князя Романа, 11 теж впало дерево й перекрило проїжджу частину.

Патрульна поліція області в Telegram-каналі інформувала, що рух на дорозі було повністю зупинено, оскільки дерево пошкодило лінію електропередач із ліхтарями та автомобіль Daewoo.

Відомо, що 31 липня у Стрийському парку під час вітру гілка впала на хлопчика 6 років. Його доправили в міську дитячу клінічну лікарню й після надання медичної допомоги відпустили додому.
В Україні фіксують зміну поведінки диких лисиць — тварини дедалі менше бояться людей і можуть підходити дуже близько, а інколи навіть брати їжу з рук, передають Патріоти України. Фахівці пояснюють це одразу кількома факторами. Зокрема, через заборону п...
Голова «Укренерго» Віталій Зайченко заявив, що в липні та серпні в Україні можливі тимчасові відключення електроенергії тривалістю до п’яти годин, передають Патріоти України. За його словами, основними причинами потенційних обмежень можуть стати тривал...