"Шарій мочить нас однаково": Ніцой закликала Яніну Соколову укласти пакт про ненапад

Письменниця звинуватила журналістку у тому, що та вірить фейкам, які про неї поширили недоброзичливці.

Лариса Ніцой. Фото: соцмережі.

Українська письменниця Лариса Ніцой закликала журналістку Яніну Соколову укласти пакт про ненапад. Про це вона написала в Facebook, відповівши на звинувачення з боку журналістки, яка назвала Ніцой псевдописьменницею, розкритикувавши її діяльність, передають Патріоти України.

Також Ніцой звинуватила Соколову в тому, що вона повірила фейку про те, що закликала бити російськомовних. "Підкреслюю, я сама такого ніде не говорила. Хоча півсвіту ненавидить Росію, і я вважаю, що є за що, але я ніде не говорила про свою ненависть до всього російського. За що мені ненавидіти Макаревича або Лію Ахеджакову? Не купіться на цю брехню знову", - написала Ніцой.

"Негоже битися двом людям, якщо вони обидві за Україну. Я вас перша не чіпала, не чіпатиму і далі, пропоную і вам зробити те ж саме. Тим більше, що про Шарія ми з вами однакової думки і мочить він нас однаково", - додала вона.

Хіти тижня. А тепер, Росіє, почуй українців Зеленого Клину!

вівторок, 11 серпень 2020, 2:00

Перш ніж висовувати вимоги по Східному Донбасу. Тут дорогий наш Леонід Макарович Кравчук знову вибився на найвищу бантину влади. Так давно і наполегливо він цього хотів, бідняга. Вважайте, що всі 26 років, після провальних для нього президентських пере...

Хіти тижня. Дільничних в Україні замінять шерифи: У Авакова анонсували гучну реформу

вівторок, 11 серпень 2020, 1:00

У Україні реформують інститут дільничного - його поступово будут заміняти поліцейські громади, які працюватимуть за аналогією з шерифом. Про це в ефірі каналу Україна 24 розповів радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко. Пол...