Сьогодні в Харкові проходить Вертеп-Фест. Традиційно учасники фестивалю вертепів збиралися на площі Конституції та йшли з колядками по Сумській. Але цього року через війну фестиваль проходить в онлайн-форматі. 6 січня о 12:00 українці усього світу співають "Нова радість стала", повідомляють Патріоти України.
Одними з перших до співу колядок долучилися нацгвардійці 5-ї Слобожанської бригади. Вони заспівали колядку у храмі Андрія Первозванного, що розташовувався на території військової частини. "Внаслідок авіаційного удару історична будівля зазнала пошкоджень. У мирний час у цьому храмі ми співали колядки, святкуючи Різдво Христове. Сьогодні ми знову тут, аби нагадати: щасливі та вільні роки у нашій Славній Україні ще попереду», — розповів начальник військового оркестру Володимир Столяров.
Військовослужбовці 5-ї Слобожанської бригади беруть участь в акції з 2017 року. Два роки поспіль військовий духовий оркестр очолював ходу колядників, які йшли центральними вулицями Харкова.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...