Сьогодні в Харкові проходить Вертеп-Фест. Традиційно учасники фестивалю вертепів збиралися на площі Конституції та йшли з колядками по Сумській. Але цього року через війну фестиваль проходить в онлайн-форматі. 6 січня о 12:00 українці усього світу співають "Нова радість стала", повідомляють Патріоти України.
Одними з перших до співу колядок долучилися нацгвардійці 5-ї Слобожанської бригади. Вони заспівали колядку у храмі Андрія Первозванного, що розташовувався на території військової частини. "Внаслідок авіаційного удару історична будівля зазнала пошкоджень. У мирний час у цьому храмі ми співали колядки, святкуючи Різдво Христове. Сьогодні ми знову тут, аби нагадати: щасливі та вільні роки у нашій Славній Україні ще попереду», — розповів начальник військового оркестру Володимир Столяров.
Військовослужбовці 5-ї Слобожанської бригади беруть участь в акції з 2017 року. Два роки поспіль військовий духовий оркестр очолював ходу колядників, які йшли центральними вулицями Харкова.
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...