Ще б жити й жити: Під Харковом загинув ветеран АТО з Полтавщини (фото)

27 серпня у Харківській області загинув військовий з Полтавщини Василь Поліщук. Він брав участь у Революції Гідності, АТО та став на захист України під час повномасштабного вторгнення Росії. Василь Поліщук був двічі поранений, третє поранення виявилося смертельним. Про це повідомили в Оржицькій селищній раді, передають Патріоти України.

"Василь Поліщук загинув на Харківщині у бою. Росіяни залишили без батька двох прекрасних діточок. Саме заради їхнього світлого майбутнього чоловік віддав своє життя. Немає таких слів, які здатні виразити біль та гіркоту втрати", — сказано у повідомленні.

Василь Поліщук народився в селі Старий Іржавець, навчався у Лубенському лісотехнічному коледжі. Однак покинув його, коли розпочалася Революція Гідності. Із 2014 року брав участь в АТО. Спочатку служив у складі батальйону "Дніпро-1", потім — полку "АЗОВ".

В АТО Василь Поліщук отримав тяжке поранення. Однак після курсу реабілітації знову повернувся на фронт. Він служив в українській армії за контрактом. На російсько-українській війні також отримав поранення.

"Під час уже повномасштабної російсько-української війни у квітні цього року отримав ще одне поранення, але і після цього Василь не занепав духом і продовжив захищати Україну від російської навали", — розповіли в Оржицькій селищній раді.

Василю Поліщуку було 27 років. У нього залишилися батьки, сестра та двоє дітей. Поховають військового у рідному селі Старий Іржавець, дата прощання поки невідома.

"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

вівторок, 30 травень 2023, 2:40

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він. . Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що місти...

Що буде, коли штучний інтелект досягне сингулярності та чи буде він здатен убити людей: Вчені дали прогноз

вівторок, 30 травень 2023, 0:28

Різноманітні штучні інтелекти (від чат-ботів до нейромереж і автопілотів у авто), які стрімко захоплюють світ, здаються для людства розвагою та чимось, що покращить наше життя у вже недалекому майбутньому. Але, ймовірно, коли ШІ досягне сингулярності, ...