"Ще більш заразний, ніж штам "Дельта": У США повідомили результати перших досліджень "Омікрону"

У США оголосили перші результати дослідження випадків зараження новим штамом. Із 43 відомих випадків заражень на штам COVID-19 «омікрон» у США, більшість виявлено у вакцинованих осіб. Симптоми хвороби, здебільшого, не були важкими. Про це під час брифінгу повідомила директорка Центрів США з контролю над захворюваннями (CDC) Рошель Валенські, передає «Голос Америки», зазначають Патріоти України.

Перший випадок зараження штамом «омікрон» у США було виявлено 1 грудня 2021 року. Найперше повідомлення про симптоми серед 43 досліджуваних випадків «омікрону» було зареєстровано 15 листопада, повідомили в Центрі США з контролю над захворюваннями (CDC).

80% відомих випадків заражень на штам «омікрон» у США виявлено у осіб, які пройшли повну вакцинацію, шестеро раніше перехворіли на COVID-19.

Майже у всіх захворювання протікало в легкій формі, повідомила директорка CDC Рошель Валенські. Вона зазначила, що легка форма хвороби відповідає очікуванням для вакцинованих осіб. Один захворілий потребував 2-денного лікування в стаціонарі.

Штам «омікрон», як виглядає, є ще більш заразнішим, ніж штам «дельта».

Наразі більше 99,9% випадків заражень на коронавірус у США припадає на штам «дельта», наголосили епідеміологи.

Для того, щоб стримати поширення коронавірусної інфекції і запобігти важким наслідкам COVID-19 CDC наголошує на необхідності^

  • вакцинацій,
  • дотримання маскового режиму,
  • провітрювання приміщень,
  • карантину та ізоляції.

«Хоча ми не маємо всіх відповідей на штам «омікрон», попередні дані вказують, що додаткова вакцинація від COVID-19 допомагає посилити захист проти «Омікрону», додала Валенські.

"Я все ще росіянин": Жерар Депардьє зізнався, що любить РФ, незважаючи на війну в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 16:27

Французький актор Жерар Депардьє, який має громадянство Росії, в черговий раз відзначився скандальною заявою. Він назвав війну "нісенітницею" і "божевіллям людей", передають Патріоти України. За словами Депардьє, він не береться судити війни і вторгнен...

"Російський папік виявився багатшим за інших?": Конкурс "Місіс Всесвіт" потрапив у скандал через перемогу громадянки РФ

неділя, 5 лютий 2023, 16:00

4 лютого в Болгарії відбувся конкурс краси "Місіс Всесвіт-2022", де беруть участь заміжні жінки і ті, у яких є діти. Цього разу переможницею стала росіянка Олена Максимова, інформують Патріоти України. За корону переможниці боролися 120 учасниць з різн...