Ще одна жертва російських нелюдів: Помер хлопчик, який під час ракетного удару РФ по "Охматдиту" був у реанімації

Помер хлопчик, який перебував у відділенні реанімації Охматдиту в Києві у момент російської ракетної атаки 8 липня. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в Facebook в середу, 10 липня, зазначають Патріоти України.

За його словами, дитина на момент ракетного удару знаходилася у критичному стані у відділенні реанімації Охматдиту. Після - хлопчик був транспортований до однієї зі столичних лікарень.

Нагадаємо, 8 липня росіяни завдали масованого ракетного удару по Україні. Однією з цілей стала лікарня Охматдит у Києві. Під час удару в Охматдиті перебували 627 дітей, восьмеро з них зазнали поранень, двоє дорослих загинули. 94 пацієнтів транспортували в інші лікарні.

Командир бригади, чиї бійці ремонтували його житло на Черкащині, залишається (h\\\без посади та на свободі

середа, 24 червень 2026, 10:56

Командир бригади, чиї бійці ремонтували його житло на Черкащині, залишається без посади та на свободі. За інформацією слідства, прокурори клопотали про відсторонення чоловіка від посади командира 43‐ї окремої артилерійської бригади ще на два місяці. А...

СБУ затримала агента фсб, який коригував удари рф по Одесі

середа, 24 червень 2026, 10:41

Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...