
Правоохоронці затримали жительку Києва, яка здавала співробітнику ФСБ РФ місця дислокації українських військових – жінці повідомили про підозру. Про це інформує Київська обласна прокуратура, передають Патріоти України.
"Мешканці столиці повідомлено про підозру за фактом несанкціонованого поширення інформації щодо розташування об’єктів ЗСУ в умовах воєнного стану (ч. 3 ст. 114-2 КК України)", - йдеться у повідомленні на офіційному сайті відомства.
Підозрювана здійснювала фото- та відеозйомку об’єктів, на яких розміщувалися підрозділи Збройних сил України на території Києва та Київської області, і передавала дані співробітнику ФСБ РФ. А ворог отриману інформацію використовував для нанесення ракетних та авіаційних ударів по цих об’єктах.
Жінку затримали під час зйомки військової частини. Під час обшуків у неї виявили і вилучили комп’ютерну техніку та засоби зв’язку. Наразі до суду скероване клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...