Ще один француз загинув, захищаючи Україну

Міністерство закордонних справ Франції оголосило трагічну новину. В Україні під час бойових дій загинув французький доброволець, який мобілізувався до лав Інтернаціонального легіону. Минулого тижня його життя забрав російський снаряд, інформують Патріоти України.

"Ми дізналися сумну новину про його (добровольця – ред.) смерть. Висловлюємо наші співчуття родині, з якою відповідні служби міністерства… перебувають на зв'язку", – зазначили в зовнішньополітичному відомстві.

Він став восьмим громадянином Франції, який загинув під час війни в Україні, після 30-річного Кевіна Давіда – добровольця, вбитого російськими військами під Бахмутом.

Французьке МЗС порекомендувало своїм громадянам не відвідувати Україну, оскільки "там вся територія може потрапити під російський обстріл".

В Україні найближчим часом різко зміниться ціна на цибулю: У Мінагрополітики розповіли, чого чекати

четвер, 8 червень 2023, 7:54

В Україні очікується стрімка зміна ціни на цибулю, яка стала рекордсменом із подорожчання серед овочів. Нинішня висока вартість пов'язана з дефіцитом, що виник на ринку, передають Патріоти України. Перший заступник міністра аграрної політики та продово...

Бережіться! Понад 60 тис. застосунків для Android інфіковано вірусом, який поширює рекламу

четвер, 8 червень 2023, 7:48

Румунська компанія Bitdefender, що спеціалізується на інформаційній безпеці, виявила масштабну кампанію за участю понад 60 тис. додатків для Android, які таємно встановлюють рекламне ПЗ на пристрої користувачів, які нічого не підозрювали про загрозу. Ц...