Подорожі стануть доступними: Ще один лоукостер може запустити польоти до України

Один з найбільших європейських лоукостерів easyJet може запустити польоти до України. Компанія отримала дозвіл на польоти між Україною та Італією. Про це йдеться в повідомленні Управління цивільної авіації Італії, передають Патріоти України.

Повідомляється, що easyJet отримала дозвіл на польоти з Італії до України до кінця жовтня 2020 року. Ліцензія була оформлена ще 23 липня на easyJet Europe Airline GmbH - австрійський підрозділ.

Зазначимо, у повідомленні про видачу ліцензії немає інформації про маршрути. Вказано тільки те, що easyJet зможе виконувати 12 рейсів на тиждень. До цього easyJet ніколи не літав до України, а на пострадянському просторі працював тільки на ринку Росії.

Хіти тижня. Тепер у житті опальний артист бачив усе: Як виглядає камера актора Єфремова в тюрмі

вівторок, 24 листопад 2020, 0:35

Після прибуття в колонію відомому акторові буде дозволено відвідувати бібліотеку, виписувати газети і журнали, займатися спортом і ходити в місцеву православну церкву.​. Таким чином, інформація про елітну камері була спростована. Камера Єфремова розрах...

Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

вівторок, 24 листопад 2020, 0:10

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України. Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, ба...