Ще один причт РПЦ потребує термінового виселення з парафії: У Дніпрі скандал через відмову "московського попа" причащати доньку ветерана АТО (відео)

Те, що дитина хрещена в канонічній ПЦУ, згідно правил всесвітнього православ'я, дає право у здійсненні церковних таїнств над нею в будь-якій православній церкві світу. Але московському попу з української філії РПЦ закон не писаний

У Дніпрі розгорівся скандал після того, як священик Української православної церкви не захотів причащати дитину, хрещену у Православній Церкві України, зазначають Патріоти України.

Журналісти СТБ розповідають, що батько дитини воював в зоні АТО, а його дочка хрестив військовий капелан отець Дмитро. Зараз священик знаходиться на Донбасі, тому він не може причастити дівчинку.

Коли сім'я вирішила причастити дитини в найближчому храмі з'ясувалося, що він належить до Російської православної церкви. Там родині відмовили. За словами місцевого священика, дитину потрібно перехрестити, а після цього вже причащати.

Отця Дмитра дуже здивувало те, що відбувається. Він лише нагадав, що надання Томосу про автокефалію зняло всі питання з приводу визнання Православної Церкви України.

"Таїнство здійснює не людина, таїнство здійснює не патріарх. Таїнство здійснює Святий Дух. Говорити про те, дійсно таїнство чи ні – це називається хула на Духа Святого. Це гріх, який не коли не прощається", - сказав він.

При цьому священик РПЦ наполягає на своєму. За його словами, "УПЦ не визнана, а значить він не може причастити дитину".

У той час, як МОЗ рапортує. "У COVID-фонд нарізані мільярди гривень, а що на виході?": Журналіст розповів, як тиждень чекав на результат тесту

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 7:30

На боротьбу з коронавірусом із державного бюджету виділяють мільярди, при цьому тест роблять тиждень. Про це у Facebook розповів журналіст Данило Мокрик, передають Патріоти України. "Тест на Covid-19 – негативний. На цей результат я чекав тиждень. У Ки...

"Син воює, а я чого буду сидіть?": Сергій Степанович пішов на війну у 2014-му році слідом за сином

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 7:10

Сергій Степанович пішов на війну у 2014-му році слідом за сином, повідомляють Патріоти України з посиланням на пост "93-тя ОМБр Холодний Яр" у Фейсбук. «Він теж служив у 93-й. Я подумав: син воює, а я чого буду сидіть? Одразу мене, щоправда, не брали....