Ще один удар по кишені! В Україні рекордно подорожчала олія - виробники прогнозують подальше зростання цін на продукт

Олія в Україні стрімко дорожчає, і найближчим часом вартість продукту зросте ще більше. Це не пов'язано з наближенням великодніх свят. Справа в тому, що Україна експортує все більше соняшника. Виробники продукту попередили, що зростання цін на олію може призвести до нарощування ще більшого експорту насіння, передають Патріоти України.

Ціни на соняшникову олію в Україні

У березні вартість пляшки рафінованої соняшникової олії "Олейна" зросла на 60 копійок, у порівнянні з попереднім місяцем.

За даними Мінфіну, 850 мл рафінованої олії "Олейна" коштує в середньому 63,32 грн. У лютому це масло коштувало в середньому 62,72 грн за 850 мл.

Якщо порівнювати по супермаркетах, то найдешевше соняшникову олію "Олейна" українці можуть купити в Auchan – по 57,90 грн за 850 мл. Найдорожче олія продається в Megamarket – 71,90 грн.

Рафінована олія виробника "Щедрий Дар" подешевшала наприкінці березня на 52 коп. Воно коштує дорожче за "Олейни" - в середньому 66,50 грн за 850 мл.

Востаннє ціна на "Олейну" суттєво зросла у червні 2022 року, коли олія подорожчала з 58,5 до 62,73 грн. Соняшникова олія "Щедрий Дар" востаннє підскочила у ціні у травні минулого року - з 54,26 грн до 61,52 грн.

Український футболіст ефектно відповів російськомовному хейтеру

середа, 7 червень 2023, 22:43

Український футболіст "Челсі" Михайло Мудрик не в захваті, коли з ним спілкуються російською, повідомляють Патріоти України. У коментарях під дописом Михайла Мудрика на українця наїхав російськомовний підписник. Хейтер запитав гравця "Челсі", коли він ...

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...