"Ще один втомився": У Києві обвалилася частина Пішохідного мосту (відео)

У Києві 2 серпня обвалилася частина Пішохідного мосту, який з'єднує правий берег і Труханів острів. Уламки конструкції впали під опору. Відео з місця НП оприлюднили в спільноті "Київ Оперативний" у Facebook. На записі видно, що впав чималий шматок бетону й арматури, повідомляють Патріоти України.

"Ще один міст втомився. Цього разу не витримав Пішохідний на Труханів острів, частина бетонної конструкції обвалилася", – уточнили в соцмережі.

Пішохідний міст через Дніпро був побудований у липні 1957 року. Його загальна довжина – 429 метрів, він складається із трьох прольотів і має ширину 7 м.

Як відомо, всього декілька днів тому, 29 липня, в столиці трапилася ще одна поломка частини шляхопроводу. На новому пішохідно-велосипедному мосту вкотре тріснуло скло, цього разу – бічне.

"Тільки ще голограми не транслює": Українка купила курятину, яка почала світитися в темряві (фото)

субота, 31 жовтень 2020, 5:44

Українка купила курку, яка вночі почала світитися в темряві. Така дивна пригода сталася в Івано-Франківську. Дівчина поскаржилася на супермаркет, і попросила торговельну мережу пояснитися. Про це Олена Заславська розповіла у Facebook "Комуналка ІФ", пе...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...