Ще один злочин агресора: У Криму масово гинуть дельфіни, але окупанти не бачать у цьому проблеми

У тимчасово окупованому Росією Криму спостерігається масова гибель дельфінів, але російські природоохоронні органи стверджують, що немає підстав для хвилювання. Так, лише протягом березня було зафіксовано понад півсотні випадків викидів дельфінів, але пік очікується у квітні та травні, передають Патріоти України.

Про це редакції Крим.Реалії розповів один із кримських екоактивістів, чия особа залишається невідомою з міркувань безпеки. З цього питання активіст отримав відповідь від російського органу з охорони природи.

В Інституті проблем екології та еволюції ім. О.М. Северцова Російської академії наук, стверджуєть, що популяція всіх трьох видів дельфінів у Чорному морі знаходиться у "стабільному" стані. За висновками російських вчених, загибель дельфінів переважно має "природні причини", і самостійних масових викидів "ніколи не було зафіксовано".

"Може, раніше ніколи не спостерігалося такого, але тепер триває повномасштабна війна з усіма негативними наслідками, у тому числі для дельфінів. Лише за останній тиждень березня у Криму виявлено понад 20 мертвих дельфінів. Поки кримчани в соціальних мережах б'ють на сполох, влада ніяк не реагує на те, що відбувається, може, тому, що чудово знають справжню причину?" – заявив активіст.

Нюанси нового закону: Коли і за який термін військовозобов’язані мають пройти ВЛК

понеділок, 20 травень 2024, 17:59

Чоловіки віком від 18 до 60 років, які раніше мали статус "обмежено придатний", повинні до 4 лютого 2025 року повторно пройти військово-лікарську комісію. Це передбачає новий закон про мобілізацію. Щоб пройти ВЛК, колишнім "обмежено придатним" та іншим...

Бережіть голови! Землю накриє чергова потужна магнітна буря

понеділок, 20 травень 2024, 17:30

Прогноз сонячної та геомагнітної активності на 20-22 травня 2024 року опублікував Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США. Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності — К-індексу —...