Ще почуваються "уютно, по-домашнему"? Скільки представників Московського патріархату не виїхали з Лаври

Представники Української православної церкви Московського патріархату не повністю залишили територію Національного заповідника «Києво-Печерська лавра». Про це виконувач обов'язків директора заповідника Максим Остапенко сказав у коментарі ЗМІ, передають Патріоти України.

«Щодо готельних корпусів, то ситуація залишається практично незмінною. Виїхали декілька осіб, інші продовжують там залишатися. Це близько 40 осіб: по 11 осіб у 57-му та 58-му корпусах. І близько 20 осіб у 54-му корпусі», –зазначив він.

За словами Остапенка, персональні дані тих, хто відмовляється виїжджати з Лаври, отримали правоохоронці. «Сподіваюся, що подальші дії вже визначені поліцією щодо цих осіб», – наголосив керівник заповідника «Києво-Печерська лавра».

Стояв на захисті України: Російські окупанти вбили колишнього футболіста низки українських клубів

вівторок, 5 грудень 2023, 10:23

Захищаючи свою землю від російських окупантів, на фронті загинув колишній футболіст низки українських клубів Віталій Залізняк. 50-річний захисник зі своїми побратимами потрапив під ворожий обстріл у районі селища Залізничне, передають Патріоти України....

В Україні здорожчає низка продуктів через блокаду кордону поляками: На що зростуть ціни

вівторок, 5 грудень 2023, 9:30

В Україні можуть зрости ціни на деякі продукти харчування через блокаду кордону польськими перевізниками. Йдеться про ті продукти, які не є традиційними для виробництва на території нашої країни, зокрема, фрукти та овочі. Також може збільшитися вартіст...