Ще сім областей України можуть незабаром перейти в "червону зону" - карантин дуже посилять

У суботу, 23 жовтня, Сумська область стане шостим регіоном України, який перейде в "червону зону" з розповсюдження коронавірусу. Разом з тим в уряді розповіли, які ще області знаходяться за крок від жорсткості карантинних обмежень. Про це повідомив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов, передають Патріоти України.

За його словами "найближчим часом" "червона" зона може бути введена в:

  • Житомирській області;
  • Луганській області;
  • Львівській області:
  • Миколаївській області;
  • Рівненській області;
  • Хмельницькій області;
  • Чернігівській області.

Єдиною можливістю для зазначених регіонів уникнути необхідності посилювати карантин, Чернишов називає посилення протиепідемічних заходів.

"Не потрібно чекати "червоної" зони, щоб прискорювати темпи вакцинації", — зазначив він.

Як повідомлялося раніше, в Україні станом на 20 жовтня "червона зона" введена в Херсонській, Одеській, Запорізькій, Донецькій та Дніпропетровській областях.

Нацполіція отримала новий привід для зупинки автомобілів

п’ятниця, 21 січень 2022, 22:27

Згідно з українським законодавством, інспектори патрульної поліції мають 10 причин для зупинки автомобілів. Але з деяких пір у них з'явився новий привід для зупинки транспортних засобів, зазначають Патріоти України. Справа в тому, що з 21 жовтня 2021 р...

Олег Блохін в київському автосалоні придбав собі елітний позашляховик

п’ятниця, 21 січень 2022, 20:35

Володар «Золотого м'яча» 1975 року, колишній тренер збірної України та київського «Динамо» Олег Блохін вирішив придбати новий автомобіль, зазначають Патріоти України. . Вибір легендарного футболіста та тренера впав на позашляховик Audi Q8, базова варт...