Ще така молода... Пішла з життя відома українська актриса театру і кіно

Знайомі підкреслюють, що Марина була винятково чуйною людиною...

Марина Кукліна-Май

5 жовтня на 34 році життя не стало актриси театру і кіно Марини Кукліної-Май. Гірку звістку принесли численні друзі і колеги актриси. Імовірно жінка померла через онкологію. Раніше, в листопаді 2018-го року, актриса проходила лікування від раку, зазначають Патріоти України.

"Целеустремленная, люблю жизнь и радуюсь-)))) Занимаюсь йогой, люблю путешествовать", - характеризувала себе актриса на одній з театральних сторінок.

"Вперше я запам'ятала Марину, коли ми побачились випадково в Храмі в Пархомівці. Ми з чоловіком поїхали подивитися мозайки Реріха, і раптом, в майже порожній церкві зі мною вітається дівчина, посмішка якої сяє, а сама вона випромінює Світло. А потім ми з сином прийшли на виставу "Поліанна" і я вперше побачила її на сцені і просто розчинилася й закохалася, я плакала, сміялась і раділа, що мій син побачив Поліанну, навіть кращу, ніж в книжці. І неможливо було відмежувати актрису від її персонажу. Тому що точнішого співпадіння, внутрішнього, перш за все, навіть уявити собі важко. Дівчинка Поліанна, яка опинилась в місті, аби навчити всіх радіти. Мариночка, яка опинилась в цьому світі для того, щоби дарувати нам Радість і Світло, а ще навчити нас любити, прощати, боротися, терпіти, Жити!" - згадала першу зустріч з Кукліною українська актриса і телеведуча Римма Зюбіна.

"Марина Кукліна... Ти просто космос! Спочивай з миром", - написала Діна Куца.

Довідка: Марина Юріївна Кукліна (Кукліна-Май) народилася 12 червня 1986 року. У 2003 році вступила у Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені. Карпенка-Карого, який закінчила у 2007. З 2007 року - актриса Київського театру на Липках, серед її робіт: "Поліанна" - Полліанна (режисер Ст. Гирич), "Привид замку Кентервіль" - Вірджинія (режисер А. Артіменьєв). З 2009 року знімалася в кіно. Чоловік - український режисер Андрій Май. Без матері залишився син.

З архіву ПУ. Знайшли з посмішкою на губах: На Вінничині жорстоко вбили росіянина, який воював в "Азові"

субота, 23 січень 2021, 14:00

Максим Трикоза вступив до складу "Азову" 1 вересня 2015 року як волонтер-інструктор і отримав позивний «Войдан». Мешканці околиць Вінниці виявили тіло людини зі слідами насильницької смерті. Про це повідомляє Телеграм-канал «Черговий ООС», передають Па...

"Где пропадала, буланка?": Українці потроллили Мендель в гламурній піжамі "кольору конячки"

субота, 23 січень 2021, 13:15

«Казка» прес-секретаря Зеленського була зруйнована... У той же час інші користувачі не оцінили модного кольору піжами, назвавши Юлю «буланкой» (конячкою в «яблуках»).