"Ще трохи і в гості зайшов би": У мережі підняли на сміх "рукостискання" Трампа з Богом

​"Ось таку б стіну на кордоні з Мексикою побудувати", - жартують користувачі мережі.

Дональд Трамп біля Стіни Плачу. Фото: Фейсбук.

Користувачів соцмереж розвеселило фото президента США Дональда Трампа біля Стіни Плачу в Єрусалимі. Політик став першим чинним президентом США, котрий побував у святині. Знімок опублікував в Facebook глава партії УКРОП Геннадій Корбан, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Трамп в чорній купі помістив згорнутий клаптик паперу в щілину в Західній Стіні, куди іудеї вкладають молитовні записки.

"Перебуваючи в Ізраїлі з офіційним візитом, американський президент, Дональд Трамп потиснув руку Всевишнього. Не кожному таке дано ...", - написав Корбан.

Яскравий момент також не залишив байдужим коментаторів, які нагадали про дивну манері рукостискань глави Білого дому.

"Зелене лібертаріанство": В Україні стрімко дорожчає хліб

понеділок, 10 травень 2021, 6:10

Експерти вказують що продукт №1 в нашій державі дорожчає незалежно від світової кон'юнктури, а тому, що уряд не включає стримуючі механізми, котрі маються в його розпорядженні. В Україні стрімко дорожчає хліб. Тільки за останній рік його вартість збіль...

Пара з Нідерландів першою переїхала в надрукований дім (фото, відео)

понеділок, 10 травень 2021, 5:45

Будинок був зроблений на 3D-принтері. У нідерландському Ейндговені в будинок, зведений з використанням технології 3D-друку заселилося подружжя з Амстердама. Як повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі з посиланням на NL TIMES, пара отримала ключі від...