Ще зовсім молодий: ​У Києві в страшній ДТП розбився відомий діджей (фото)

У Києві внаслідок аварії на мотоциклі помер відомий діджей Олександр Лісогор під псевдонімом Gabber. Про це написав друг загиблого Денис Нічога на своїй сторінці в Facebook, повідомляють Патріоти України.

Трагедія сталася в четвер, 1 серпня, на проспекті Перемоги біля станції метро "Святошин". Саша їхав на мотоциклі і рухався в своїй смузі, однак його "підрізав" автомобіль. В результаті цього сталося зіткнення. Лісогор помер у лікарні в операційній.

"Його сьогодні не стало. Потрапив в аварію на мотоциклі, злетів, його переїхала машина. Перелом грудей і таза. Відвезли в операційну. Там і помер", - написав Нічога.

Зарплати 1 млн грн на рік і безкоштовна медицина: Українка розповіла, як це - жити в Новій Зеландії (фото)

субота, 15 травень 2021, 21:18

Українка на ім'я Софія родом з Івано-Франківська поділилася особистим досвідом про життя емігранта в Новій Зеландії. Навіть попри те, що з сім'єю вона переїхала жити в цю країну лише 3 місяці тому, дівчина все ж відчула величезну різницю між Україною т...

Матч ЧУ довелося зупинити: У Кривому Розі вболівальники з палицею напали на арбітра прямо на полі (відео)

субота, 15 травень 2021, 20:57

У Кривому Розі матч 22-го туру Другої ліги чемпіоната України з футболу між "Кривбасом" і "Металургом" був перерваний через заворушення, яки були влаштовані вболівальниками команди гостей, повідомляють Патріоти України. На 14-й хвилині за рахунку 2:0 к...