
У Києві внаслідок аварії на мотоциклі помер відомий діджей Олександр Лісогор під псевдонімом Gabber. Про це написав друг загиблого Денис Нічога на своїй сторінці в Facebook, повідомляють Патріоти України.
Трагедія сталася в четвер, 1 серпня, на проспекті Перемоги біля станції метро "Святошин". Саша їхав на мотоциклі і рухався в своїй смузі, однак його "підрізав" автомобіль. В результаті цього сталося зіткнення. Лісогор помер у лікарні в операційній.
"Його сьогодні не стало. Потрапив в аварію на мотоциклі, злетів, його переїхала машина. Перелом грудей і таза. Відвезли в операційну. Там і помер", - написав Нічога.






Туристів, які вирушають у відпустку на Середземномор'я попереджають про нову систему в’їзду до ЄС, яка може ускладнювати пропуск в аеропортах, і про сорокаградусну спеку. Але до них додалась нова потенційна загроза – риба Lagocephalus sceleratus, яка в...
На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...