

У Варшаві побили громадянку Білорусі, через те, що та на аулиці розмовляла російською. Дівчину, вочевидь, сплутали з українкою, оскільки агресивна пара вигукувала, щоб жертва булінгу "поверталася до України", повідомляє видання wprost.pl.
Далі полька наблизилася до 22-річної дівчини, сказала їй "валити до України", а потім плюнула їй в обличчя і спробувала піти геть. Білоруска у відповідь вдарила її ногою по сідницях. Полька розвернулася, схопила білоруску за волосся, а чоловік, який її супроводжував, кілька разів ударив дівчину.
Спочатку ніхто з перехожих не намагався втрутитися, але через деякий час кілька людей дістали свої телефони і почали знімати весь інцидент. Згодом один із чоловіків пригрозив викликати поліцію. Після цього пара пішла геть.
Білоруска таки викликала поліцію. Вона заявила, що живе в Польщі вже 6 років і вперше з таким зіткнулася.
У Польщі затримали чоловіка, який принижував українку через її національність: називав її "більшовицькою хвойдою", "шматою" та посилав назад в Україну. Потерпіла працює касиркою в одному з магазинів мережі Żabka. Чоловік зайшов до нього і погрожував жі...
У Росії можуть суттєво обмежити працевлаштування іноземців у сфері охорони здоров'я. Депутати пропонують скоротити перелік медичних професій, до яких матимуть доступ трудові мігранти, передають Патріоти України. За словами голови Держдуми РФ В'ячеслава...