

У Варшаві побили громадянку Білорусі, через те, що та на аулиці розмовляла російською. Дівчину, вочевидь, сплутали з українкою, оскільки агресивна пара вигукувала, щоб жертва булінгу "поверталася до України", повідомляє видання wprost.pl.
Далі полька наблизилася до 22-річної дівчини, сказала їй "валити до України", а потім плюнула їй в обличчя і спробувала піти геть. Білоруска у відповідь вдарила її ногою по сідницях. Полька розвернулася, схопила білоруску за волосся, а чоловік, який її супроводжував, кілька разів ударив дівчину.
Спочатку ніхто з перехожих не намагався втрутитися, але через деякий час кілька людей дістали свої телефони і почали знімати весь інцидент. Згодом один із чоловіків пригрозив викликати поліцію. Після цього пара пішла геть.
Білоруска таки викликала поліцію. Вона заявила, що живе в Польщі вже 6 років і вперше з таким зіткнулася.
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...