Щеплення БЦЖ від коронавірусу: Епідеміолог пояснила зв'язок

Вакцина для профілактики туберкульозу – БЦЖ – не може запобігти розповсюдженню коронавірусу, оскільки обоє збудників мають різні структури. Таку думку висловила завідувачка лабораторії грипу Інституту епідеміології Алла Мироненко, коментуючи заяву нідерландських вчених про те, що вакцина від туберкульозу може допомогти іммунній системі боротися з коронавірусом, передають Патріоти України.

"Можливо, нідерландські вчені знають більше, ніж ми. Але БЦЖ – це палочка Коха, яка викликає туберкульоз і є досить стійкою в оточуючому середовищі. Коронавірус ж має іншу структуру і поки не дуже зрозуміло, при чому тут вакцина БЦЖ", – підкреслила вона.

"На Заході колись від неї відмовились через те, що при достатньому білковому харчуванні можна уникнути туберкульозу навіть при його інфікуванні. Західні країни харчуються більш збалансовано, ніж ми в Україні. І до речі, рівень розповсюдження туберкульозу в наших гірських областях на заході країни завжди був вищим в порівнянні з рештою регіонів саме тому, що там масово відмовлялись від вакцинування БЦЖ", – зазначила лікарка.

Жити як в Італії: "Клімат України швидко змінюється, і ніхто не готовий: ані влада, ані населення", - Бі-Бі-Сі

неділя, 5 липень 2020, 20:10

Український континентальний клімат зникає і стає більш схожим на середземноморський. Спорадичні сильні вітри, посушливі періоди й сильні зливи стають нормою. На півночі країни все частіше відбуваються лісові пожежі й піщані бурі, а в горах – повені, за...

Популярна українська телеведуча розповіла про стосунки з лідером гурту "Бумбокс"

неділя, 5 липень 2020, 19:58

14 років тому прихильники говорили, що пісня Happy End написана саме про неї. Зазначимо, раніше, коли чутки про особливі стосунки Андрія та Лідії ширилися мережею, артист не спростував та не підтвердив цю інформацію. Телеведуча впевнена, що в пісні Hap...