Щеплення страшніше за безробіття? У Росії лікарі масово звільняються, щоб не вакцинуватися від COVID-19

В поліклініках Москви лікарі масово почали звільнятися, хтось за власним бажанням, а когось просто за відмову звільнили.

У Москві лікарів примушують робити щеплення від коронавірусу, російською вакциною "Супутник V", яка не показала відповідної ефективності. Про це повідомляє член ГСК Москви Марина Литвинович, передають Патріоти України.

Російські лікарі відмовляються робити щеплення новою вакциною, а їм за відмову погрожують звільненням.

Литвинович пише, що в останні дні, в поліклініках Москви, лікарі масово почали звільнятися, хтось за власним бажанням, а когось просто за відмову звільнили.

"Концтабір якийсь", "Ніхто не хотів помирати...", "Але навіщо ж лікарям звільнятися самим? Нехай звільняють за законом, якщо "законодавча база є", - пишуть в коментарях.

"Я з України, але за Путіна": Ще одна блогерша відзначилася провокаційною заявою в соцмережі TikTok

вівторок, 26 січень 2021, 21:29

У "Миротворці" вказала, що дівчина є провокатором і антиукраїнською пропагандисткою. Там зазначено, що дівчина є провокатором і антиукраїнською пропагандисткою, а також бере участь в інформаційній спецоперації РФ проти України. "Я з України, але я любл...

Російська дружина американської знаменитості зізналась у вбивстві 10-річного сина

вівторок, 26 січень 2021, 21:01

40-річна уродженка Росії Ольга Фрімен, колишня дружина фотографа Діна Фрімена, який працював з такими знаменитостями, як Бредлі Купер, Емілі Ратоковскі, Девід Бекхем і учасниці групи Spice Girls, визнала себе винною у вбивстві їх десятирічного сина-інв...